Knižní novinka: Můj malý citlivý zázrak

U každého dítěte nastanou situace, kdy se necítí dobře, kdy pláče a není možné ho utišit. U vysoce citlivých miminek můžou být emocionální bouře a neutišitelný pláč na denním pořádku. Každodenní život s citlivým dítětem tak může být pro rodiče náročný. Rodiče se často cítí přetažení a vyčerpaní, nebo bojují s pocity viny, pokud je jejich dítě obtížné utišit a neustále vypadá nespokojeně.

Deset procent všech matek zažívá při péči o miminko pocity apatie, napětí a vyčerpání a mnozí rodiče se při jednání se svým dítětem cítí stále bezmocnější, protože si neuvědomují, že Je důležité najít správnou rovnováhu mezi temperamentem dítěte, tím, co je možné, a potřebami zbytku rodiny. Příručka Můj malý citlivý zázrakvede rodiče k lepšímu zvládání každodenního života a ukáže jim, jak můžou podpořit své dítě, aby dokázalo lépe regulovat své pocity. Kniha rodičům také pomůže uvědomit si, že se nemusí soustředit pouze na hledání způsobu, jak ztišit své dítě, ale mohou učinit první krok tím, že začnou nejprve u sebe.

Autorka knihy Můj malý citlivý zázrak – pedagožka, rodinná terapeutka a matka tří dětí Marei Theunertová – provází mnoho rodin náročným obdobím péče o miminka. Klíčem k pohodovému soužití je podle ní péče o sebe sama. Protože jen rodiče, kteří o sebe dobře pečují, mají sílu dobře pečovat o své dítě. Objednejte si knihu Můj malý citlivý zázrakv e-shopu Knihykazda.cz a naučte se vypořádat se s temperamentem svého dítěte a nezapomínat přitom na sebe.

Více na www.knihykazda.cz

Čtěte dál …

Oblíbená česká autorka M. K. Hardy představuje romanticko-dobrodružný příběh z exotické Afriky

                                                                                                           Jak název knihy napovídá, Divoká Afrika je příběh plný dobrodružství, napětí a překvapení, ale samozřejmě také lásky, romantiky a vášně. Knihu Divoká Afrika...

pokračovat ve čtení

…A PŘESKOČILA JISKRA

Každou knihu Haliny Pawlowské její věrní čtenáři netrpělivě očekávají. S jistotou ví, že se zasmějí a dočkají se i několika pouček a dobrých rad, jak ustát některé životní situace. Autorka se tentokrát zaměřila na vlastní rodinu. Sbírka povídek …. A přeskočila...

pokračovat ve čtení