DOBRODRUŽSTVÍ POKRAČUJE. Odhalí pandy ve svých řadách zrádce?

Nakladatelství BAMBOOK, součást Nakladatelského domu GRADA, přichází s druhým dílem dobrodružné série od bestsellerové autorky Erin Hunterové.

Pro tři pandy z Bambusové říše změnila odhalená tajemství všechno. Sosna, Rosa a Duch zrovna objevili pravdu o své rodině, ale stále neznají celý příběh. A zatímco skládají jednotlivé dílky skládačky o své minulosti dohromady, nově objevená hrozba stále nabírá na síle – s lhářem ve svém čele.

Bambusová říše – Řeka tajemství

Tři malé pandy jsou předurčeny stát se zachránci Bambusové říše rozvrácené po velké povodni.

Největší voda sice ustoupila, ale Sosna, Rosa a Duch musí čelit snad ještě většímu nebezpečí – zrádci ve svých řadách, který dokáže pandami obratně manipulovat. Podaří se jim přesvědčit ostatní, že Soumrak z Hlubokého lesa není ten pravý vůdce?

Další dobrodružství od Erin Hunterové, autorky úspěšných sérií se zvířecími hrdiny.

208 stran, formát: 145×205, pevná vazba, 349 Kč

O autorovi – Erin Hunterová:

Americká spisovatelka Erin Hunterová, která se zaměřuje na literaturu pro mládež, je pseudonym používaný autorkami Kate Caryovou, Cherith Baldryovou, Gillian Philipovou, Tui Sutherlandovou a editorkou Victorií Holmesovou. Každá z nich pochází z jiného koutu světa, každá má odlišný příběh, ale spojuje je láska k psaní a ke zvířatům – především kočkám a psům.

Knižní série Kočičí válečníci (Warriors) je jejich nejúspěšnějším počinem. Následuje série Zákon smečky (Survivors) a Volání divočiny (Seekers).

Čtěte dál …