Nová kniha Děti krve vás zavede do světa fantasy

Přinášíme tip na zajímavou knihu ze světa fantasy, napsanou jinak, svěže a s humorem. Příběh knihy je zasazen do paralelního světa magie, který má základ v kouzlech, kabale a alchymii. Najdete zde zábavné příšery a podivné rostliny, magické bitvy a nechybí ani erotika. A to vše podtrhuje autorka sarkasmem, který neodmyslitelně patří k jejímu stylu.

Hlavní postavou je Michal, zdánlivě obyčejný markeťák, který se dostane do paralelního světa, jehož vznik je spojen se skrytou existencí kamenu mudrců. Místo technologií se používá magie, místo domácích mazlíčků se zde objevují draci. Příběh hlavního hrdiny se točí kolem zjištění, že je prvorozený syn, jehož rodina má nárok na trůn. Jed, meč a černá magie jsou běžné prostředky k dosažení cílů v tomto světě. Michal rozhodně není černobílý hrdina, jak v něm ožívá dávná legenda o Ničiteli světů, jeho duše i činy temní.

Autorka si při barvitých popisech nebere servítky, krvavý příběh, ale i hravý, je protkán satirickým humorem.

Pod knihou je podepsána Jitka Moody. První její knížky plné humoru a sexu vyšly na zakázku vydavatele a v současnosti připravuje k vydání další dvě knihy, které původně napsala anglicky a nyní je překládá do češtiny. Jde o erotický thriller Crush (česky Prvotní instinkt) a detektivka o sériovém vrahovi Confessor (Zpovědník). Obě bude vydávat stejnou cestou jako Děti krve. Ta vznikala několik let a po zkušenostech s nakladateli se rozhodla pro odlišnou cestu. Fantastický román vydala pomocí konceptu Bookla, který je ekonomicky výhodný pro samonakladatele, nevyžaduje prvotní enormní náklady spojené s tiskem, autor si může určit vlastní marži a knihy jsou stále k dispozici ve virtuálním skladu. Princip Print on Demand, který je populární v zahraničí, vyrábí knihu, až po objednání na e-shopu. Knihy se netisknou na sklad, ale až na základě skutečné poptávky. Tímto způsobem si může knihy vydat a prodávat samonakladatel, ale i nadšenec pro radost nebo skupinu svých obdivovatelů nebo pro rodinné příslušníky a nejbližší okolí.

Kniha je v prodeji na: www.bookla.cz

Maloobchodní cena: 379 Kč

Čtěte dál …

SRDCOVÁ DESÍTKA – UNIKÁTNÍ POVÍDKOVÁ KNIHA, VE KTERÉ SE DESET AUTOREK NAKLADATELSTVÍ MOTTO VYDÁVÁ PO SPISOVATELSKÝCH CESTÁCH, PRO NĚ NETYPICKÝCH

Jak se autorka psychologických románů vypořádá se žánrem sci-fi, spisovatelka známá milostnými příběhy naopak s thrillerem, nebo jak autorka úžasných historických románů umí zpracovat aktuální současnost? To zjistíte ve výjimečné knize  Srdcová desítka. V jedinečné...

pokračovat ve čtení