Zimní novinka z Proudu: Tmavý nefiltrovaný ležák Masopustní Šloos

Tradice praví, že masopustem je nazýván čas mezi postními obdobími Vánoc a Velikonoc. Čas, kdy si máme dopřát dostatek zábavy, dobrého jídla a pití. Právě pro tyto radostné chvíle v plzeňském experimentálním pivovaru Proud stvořili sezónní novinku Masopustní Šloos. Tenhle vydařený masopustní speciál zvedá stavidla hodování a veselí. Přesně tak, jak předznamenává jeho název odkazující k německému výrazu „schleuse“, tedy stavidlo.

Náš Masopustní Šloos je tmavohnědé pivo s bohatou béžově zabarvenou pěnou. Ve vůni je chmelové a lehce karamelové. V chuti je patrné výrazné sladové tělo s jemnou karamelovou sladkostí a vyšší hořkostí, která se projevuje středně dlouhým suchým dozníváním. Celkově jde o plné, dobře vyvážené pivo,“ představuje nový speciál sládková pivovaru Proud Lenka Straková.

Masopustní Šloos, stejně jako další piva z Proudu, je možné zakoupit v e-shopu Proudu, ve vybraných pivotékách či ochutnávkových pivnicích.

Čtěte dál …

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení