Vytvořte si zimní pohodu s lahodnými míchanými nápoji

Je vám zima? Máte chuť na nějaký super teplý drink? Pak právě pro vás jsou připraveny naše tipy na zahřátí a dobrou náladu.

HORKÝ BAVORÁK 

Do sklenice nalijte 4 cl Fernet Stock Citrus nebo Original, přilijte 12 cl tonicu a zahřejte ideálně na 70 stupňů. Na závěr ozdobte plátkem čerstvého citronu. Všem známá chuť populárního „Bavoráka“ navíc odhalí v horké verzi nové ovocné tóny.

BOŽKOV GROG

Do sklenice nebo hrníčku nalijte 6 cl Božkov Original a zalijte horkou vodou. Podle chuti přidejte cukr nebo citron. Na závěr ozdobte plátkem čerstvého citronu.  

BOŽKOV ČERNÝ

Do sklenice nebo hrníčku nalijte 6 cl Božkov Černý, přilijte 15 cl horké vody a podle chuti přidejte cukr. Na závěr ozdobte pomerančem. 

BOŽKOV VAJEČŇÁK SE ŠLEHAČKOU

Do skleničky nalijte 6 cl Božkov Vaječný likér a ozdobte čerstvě ušlehanou šlehačkou. Můžete dozdobit nastrouhanou čokoládou nebo skořicí. 

AMUNDSEN MINT TEA

Do sklenice nalijte 4 cl vodky Amudsen a přilijte 15 cl horkého mátového čaje. Na závěr přidejte včelí med a citron. 

AMUNDSEN GINGER TEA

Do sklenice nalijte 4 cl vodky Amudsen a přilijte 15 cl horkého zázvorového čaje. Na závěr přidejte včelí med a citron. 

BARTIDA BRAZILSKÁ KÁVA

Do vysoké sklenice nalijte 3 cl Bartida Slivovice, přilijte 15 cl horké překapávané kávy a 1 cl Mixer Kokos. Na závěr ozdobte smetanovou pěnou, muškátovým oříškem a pomerančovou kůrou.

BARTIDA FROZEN PRINCESS

Do vysoké sklenice nalijte 4 cl likéru Bartida Hruška, přilijte 12 cl jablečného džusu a 2 lžičky medu. Na konec ozdobte hřebíčkem a badyánem. 

BAILEYS HOT CHOCOLATE

Ohřejte 220 ml mléka pomocí přístroje na espresso a nechte ho po dobu 10 minut zchladnout. Vmíchejte 28 g čokoládového prášku a přilijte jednoho panáka Baileys Irish Cream Original. Ozdobte strouhanou čokoládou, marshmallows nebo šlehačkou. 

CAPTAIN COLA

Do vysoké sklenice nasypte led, přilijte jeden díl Captain Morgan Original Spiced Gold a dolijte colou. Ozdobte plátky limetky. 

PASSION FRUIT BERRY

Do sklenice nalijte 4 cl Legendario Ronssé Punch au Rhum, 15 cl brusinkového džusu, 0,5 cl šťávy z mučenky a 0,5 cl Fernet Stock Citrus. Ozdobte badyánem a kůrou z citronu.

LEGENDARIO RONSSÉ TONIC

Vysokou sklenici naplňte ledem, přilijte 4cl Legendario Ronssé Punch au Rhum, dolijte 15-20 cl vašeho oblíbeného tonicu a zastříkněte 2 střiky Angostura. Na závěr ozdobte čerstvými jahodami, malinami a snítkou máty.

Čtěte dál …

Tesco představuje inovaci, která významně sníží plýtvání potravinami u dodavatelů a zvýší přerozdělení lidem v nouzi

Tesco dnes představilo inovaci pro dodavatele, která výrazně zjednoduší a urychlí darování potravinových přebytků lidem v nouzi a přispěje ke snižování potravinového odpadu. Nově budou do aplikace Foodiverse zapojeni i dodatelé, aby mohli darovat potravinové přebytky...

pokračovat ve čtení