Waterdrop a Annabelle Minerals: You Matter. Take care of yourself inside & out

Šedivý měsíc listopad se rozhodly rozzářit dvě oblíbené značky, Waterdrop a Annabelle Minerals. Neobvyklou spoluprací se sloganem „You Matter. Take care of yourself inside & out“ upozorňují zákazníky, aby na sebe v nejnáročnějším období v roce nezapomínali. Důležitá je péče nejen o naši vnější stránku, ale samozřejmě i tu vnitřní.

Záleží na tobě. Starej se o svoji vnitřní i vnější krásu. Tak zní vzkaz, který upozorňuje lidi, aby dopřáli svému tělu kvalitní pitný režim a péči svému zevnějšku. Spojením svých sil Waterdrop a Annabell Minerals vytvořili výjimečnou spolupráci, díky které zákazníci získají s mikrodrinky nejen kvalitní pitný režim plný vitamínů a výtažků z ovoce, ale navíc i dokonalý make-up z minerálů, který se postará o bezvadnou pleť. Díky vysokému obsahu minerálů rozjasní pokožku i v nejchladnějším počasí. Waterdrop a Annabelle Minerals jsou oblíbené značky, které sice vytvářejí odlišné kvalitní produkty, ale zároveň mají společnou vizi. Je pro ně důležité se nejen starat o každého z nás, ale také se starat o naši zemi a dbát na udržitelnost. Proto vyrábí produkty, které nezatěžují naši planetu a používají recyklovatelné obaly.

Více informací najdete na www.waterdrop.cz nebo www.annabelleminerals.cz.

Čtěte dál …

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení