Vyzkoušejte ovoce v lahvi. Věřte, že nebudete litovat.

Nepatřím mezi milovníky sirupů. Patrně  to bude tím, že mám v sobě zafixovanou vzpomínku na cosi přeslazeného lepkavého v opatlané lahvi. Překonala jsem nedůvěru v podobné produkty a ochutnala sirupy  značky Fruit in the bottle. A nelituji. Dokonce bych řekla, že jsem se do nich zamilovala.

Vybírat můžete z nepřeberného množství příchutí, na výběr jsou i sirupy v bio kvalitě.

V redakci jsme si oblíbili sirup  Pomeranč se skořicí a hřebíčkem a Hruška se zázvorem. Pro zimní a předvánoční období jsou jako stvořené.

Hruška se zázvorem

Extra hustý sirup té nejvyšší kvality. Vychutnejte si netradiční kombinaci hrušek a jemně štiplavého zázvoru. Tento hřejivý sirup světle nažloutlé barvy je obzvlášť vhodný pro zimní měsíce. Stačí jen zalít horkou vodou! Takový nápoj je výborný pro zahřátí celého organismu.

S parťákem v podobě sirupu Hruška se zázvorem Vás žádná zima nepřekvapí. Navíc si tento extra hustý sirup, bez umělých barviv, sladidel a konzervantů můžete užít i v létě při bazénu, nebo někde na pláži. Užijete si neobyčejnou chuť, která Vám připomene dobu, kdy jste jedli hrušky přímo ze sadu Vaší babičky.

Hustý sirup od českého výrobce neobsahuje žádná syntetická barviva a azobarviva. Vychutnáte si tak ovocnou chuť za horkých letních dnů i zimních mrazivých večerů.

TIP:  Máte chuť na čaj, ale nemáte zrovna po ruce med? Nevadí, oslaďte sirupem Hruška se zázvorem a přidejte obyčejnému čaji novou dimenzi.

Pomeranč se skořicí a hřebíčkem

S tímto lahodným a hustým sirupem si můžete vykouzlit atmosféru Vánoc kdykoli a to i v létě. Díky vůni pomeranče, skořice a hřebíčku, můžete mít Štědrý den opravdu pořád.

Sladký sirup, plný vůní a chutí, provoněný skořicí a hřebíčkem, dodává pocit magického okamžiku. Sirup, který uměla připravit Vaše babička bude v zimě příjemným společníkem a v létě u bazénu osvěžujícím partnerem. Sirup je extra hustý, bez umělých barviv, azobarviv, sladidel a konzervantů. 

TIP:  Po těžkém dni si každý rád užije zasloužený odpočinek u hrnku teplého svařeného vína. Svařte si bílé, nebo červené víno a přidejte do něj sirup Pomeranč se skořicí a hřebíčkem. Nemusíte hledat jiná koření, krájet kousky ovoce apod. Rychlý domácí přírodní nápoj na zahřátí a pro dobrou noc je na světě.

Sirupy lze použít pro přípravu limonád ve výrobnících sody. 

Další informace a nabídku produktů hledejte na www.fruit-in-the-bottle.cz nebo www.frujo.cz

Produkty získaly ocenění v soutěži Česká chuťovka v kategorii nealkoholických nápojů. Více na www.ceskachutovka.cz.

Čtěte dál …