Vychutnejte si léto plnými doušky v ALCRONu

Restaurace ALCRON, oblíbená gastronomická oáza v srdci Prahy, si pro své hosty v létě připravila nové menu i další zajímavé novinky. Právě zde byla otevřena krásná letní terasa s osobitou atmosférou, kde si můžete užít jedinečné kulinářské zážitky pod širým nebem. Přijďte si vychutnat kouzlo letních dnů v harmonickém prostředí, kde se snoubí prvotřídní servis, stylové prostředí a vytříbená gastronomická nabídka.

Těšit se můžete na jedinečné letní menu inspirované sezónními a lokálními surovinami. Tým ALCRONu v čele s šéfkuchařem Richardem Bielikem se při jeho přípravě nechal unést svěžestí, barvami a vůněmi léta. A také svými oblíbenými grilovacími večírky ve společnosti přátel a rodiny. Čeká na vás tedy komplexní kulinářský zážitek.

Všechny pokrmy jsou pečlivě připraveny s ohledem na kvalitu a čerstvost ingrediencí, které pocházejí od lokálních farmářů a pěstitelů. V každém soustu ucítíte výrazné chutě, kvůli kterým se na toto příjemné místo budete rádi vracet. Kromě stálé nabídky, na které si můžete pochutnat každý den, by vaší pozornosti rozhodně nemělo uniknout ani pravidelné grilování na terase. Připraveno pro vás bude od 13. července po celé léto, každou sobotu, vždy od 12:30 do 16:00. Cena za osobu je ve formátu all you can eat/drink 1 690 Kč.

Mimo prémiových pokrmů nabídne menu i výběr skvělých letních vín a díky spolupráci s Prosekárnou i nejlepších perlivých dobrot. Zajděte si do ALCRONU zpříjemnit léto a uvidíte, že nebudete litovat. Místa na grilování, které vás nadchne svou až rodinnou atmosférou, je nutné si předem rezervovat na: https://www.alcronprague.cz/restaurace/rezervace/

Lákavé novinky na vás v létě čekají také v ikonickém ALCRON baru. Kromě oblíbených signature koktejlů, inspirovaných historií tohoto unikátního místa, zde aktuálně můžete ochutnat i tři speciální letní drinky, Summer Sensation, Truffle Bee a Cooler d´Été. Jejich základem jsou ingredience dýchající prázdninovou atmosférou, jako je gin či bílé portské, v kombinaci s citrusovými tóny a dalšími svěžími přísadami. Aktuální novinky se dozvíte na: https://www.alcronprague.cz/bar/

Čtěte dál …