Výčep pod komínem v pivovaru Staropramen je zpět

Po zimní přestávce se pro širokou veřejnost znovu otevírají brány pivovaru Staropramen. V rámci letošního prvního Výčepu pod komínem, který se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 17:00 hodin, budou mít návštěvníci možnost ochutnat nové vylepšené receptury Staropramen Extra Chmel a Staropramen Nealko. K dispozici bude i loňská novinka Staropramen 10. Přijďte zažít atmosféru pivovarského dvora!

Účastníci již tradiční akce Výčep pod komínem se mohou vedle perfektně ošetřeného piva těšit i na drobné občerstvení a hudební doprovod. Brány pivovaru se otevřou v 17:00 a každý návštěvník získá jedno pivo zdarma. V případě příznivého počasí bude možné absolvovat výstup na ochoz, který je součástí cylindrokonických tanků, a který nabízí krásný výhled na Prahu.

Vstup z ulice Svornosti.

Výčep pod komínem již od roku 2017

Pivo chutná nejlépe v dobré společnosti. A samozřejmě také přímo v pivovaru! Proto v roce 2017 ve Staropramenu poprvé uskutečnili akci s příhodným názvem Výčep pod komínem. Otevřeli brány svého pivovaru a pod ikonickým komínem si lidé mohli vychutnat pivo se svými sousedy, známými, přáteli nebo rodinou. Akce měla takový úspěch, že se zachovala dodnes a tradičně se koná několikrát do roka.

O oblibě Výčepů pod komínem svědčí také fakt, že přestály i pauzu způsobenou pandemií koronaviru. Výčepy pod komínem ale nejsou jen o setkávání, dobrém a kvalitně ošetřeném pivu, hudbě a občerstvení. Většina akcí se koná s cílem představit pivní novinky, připomenout nějaké důležité výročí nebo třeba i podpořit dobrou věc.

Čtěte dál …

Poznejte Goodie – značku, pro kterou je závazek ke kvalitě v souladu s přírodou a vědou posláním

Good karma products značky Goodie, to je široké spektrum produktů a doplňků vytvořených v duchu filozofie zakládající si na respektu k planetě i sobě samému. Goodie přináší výrobky zaměřené na péči o tělo a mysl v podobě nejkvalitnějších doplňků stravy, superpotravin,...

pokračovat ve čtení