V Karlíně se otevřelo francouzské pekařství PAUL

Francouzské pekařství PAUL otevřelo v metropoli svou další pobočku. Nové místo, kde zákazníci najdou to nejlepší z francouzské gastronomické tradice, se nachází přímo v centru živé pražské čtvrti Karlín.

Celosvětově známý koncept otevřel svou první českou pobočku již v roce 2018 a od té doby se u nás velmi úspěšně rozvíjí. PAUL představuje výjimečné propojení tradice, kvalitních surovin a prověřených řemeslných postupů s moderními trendy v oblasti gastronomie. Většina z 20 pražských poboček nabízí také příjemné posezení v autentickém prostředí s nezaměnitelným šarmem.

Lokalita nové pobočky byla vybrána velmi pečlivě. „Karlín je živá a rozvíjející se čtvrť, která má stále rostoucí počet návštěvníků, vyhledávajících zajímavé gastronomické zážitky,“ vysvětluje Filip Kubernat, ředitel sítě PAUL pro ČR a pokračuje: „Jsem přesvědčený, že zde nalezneme stabilní základnu zákazníků, kteří si chtějí vychutnat kousek francouzské pohody a elegance.“ Design pobočky na roku Křižíkovy a Thámovy ulice je vytvořen v tzv. neoindustriálním stylu, který dobře ladí s původním průmyslovým charakterem čtvrti. Jeho autorem je francouzské architektonické studio Panétude. To exkluzivně navrhuje prodejny PAUL po celém světě. Interiér je typický bílým keramickým obkladem stěn a nápaditým osvětlením, které se pro pekařství PAUL vyrábí v Anglii.

Rozšíření pobočkové sítě bude pokračovat i v příštím roce, přibližuje Filip Kubernat. „Plánujeme otevření pekařství PAUL na Masarykově nádraží, které díky ambicióznímu projektu Masaryčka velmi získalo na atraktivitě a náš koncept tu tedy rozhodně nesmí chybět. Stále rozvíjíme i myšlenku na otevření první mimopražské pobočky, ale bohužel se nedaří najít odpovídající prostory, splňující naše nároky na lokalitu a zázemí,“ uzavírá ředitel Kubernat.

Většina produktů se připravuje přímo na prodejně. Chléb, bagety nebo vyhlášená vánočka se pečou z těst s unikátní recepturou, které se z výroby rozváží na pobočky několikrát za den. Mimořádný důraz se klade i na kvalitu surovin a výběr lokálních dodavatelů. Zákazníci mají jistotu, že svou objednávku dostanou vždy připravenou tak, jako v pekařství PAUL na proslulém pařížském bulváru Champs – Élysées.

Více na www.paul-cz.com

e-shop: shop.paul-cz.com

Čtěte dál …

Tesco představuje inovaci, která významně sníží plýtvání potravinami u dodavatelů a zvýší přerozdělení lidem v nouzi

Tesco dnes představilo inovaci pro dodavatele, která výrazně zjednoduší a urychlí darování potravinových přebytků lidem v nouzi a přispěje ke snižování potravinového odpadu. Nově budou do aplikace Foodiverse zapojeni i dodatelé, aby mohli darovat potravinové přebytky...

pokračovat ve čtení