Užijte si tropy ve svém obývacím pokoji

Pokud uprostřed zimy toužíte po horkém vánku a nejste příznivci zimní dovolené v tropech, jste na správném místě. Máme pro vás dokonalý tip, který zahřeje nejen vaši po letním počasí toužící duši, ale i tělo čekající na doušek osvěžujícího čaje.

Nenechte si ujít vůbec první letošní novinku Microtea Tropical Fusion, kterou waterdrop® překvapil své stávající i budoucí příznivce. Exotická kombinace šťavnaté mučenky, pikantních bobulí goji a na slunci vyzrálého pomeranče zaručuje prázdninovou pohodu. Nová limitovaná edice Microtea zajistí dokonalou relaxaci bez únavných přesunů do jiných zeměpisných pásem. Navíc je bez cukru, což se může po Vánocích hodit.

Kromě dokonalé tropické chuti si Waterdrop dal záležet i na originálním designu příslušenství, které vám navodí letní atmosféru díky stylovému skleněnému hrnku a karafě z dvoustěnného borosilikátového skla, která udrží nápoj teplý po celé hodiny.

Jedinečný čaj Microtea Tropical Fusion kombinuje tradiční čaj s neobvyklou chutí, u kterého oceníte opravdu rychlou přípravu bez čekání. Vychutnejte si moderní tropy v mrazivém počasí a potěšte své tělo pravidelným pitným režimem.

Microtea Tropical Fusion 199 Kč

Skleněný hrnek 239 Kč

Skleněná karafa 729 Kč

Přijďte ochutnat naši novinku do našeho stánku v OC Nový Smíchov.

Více informací na www.waterdrop.cz

Čtěte dál …

Návštěva vinařství Johann W

Vinařství v Čechách nejsou úplně nejznámější a nejoblíbenější u milovníků vína. Ale rozhodně se vyplatí některá z nich navštívit a zdejší produkci ochutnat. Obzvlášť pokud je to spojeno s výletem do přírody nebo za památkami. A pokud se vydáte třeba na hrad Hazmburk,...

pokračovat ve čtení