Užijte si kulinářské dobrodružství se zelenými pomocníky od skandinávské značky Eva Solo

Slaďte si kuchyň a dopřejte si kvalitní a praktické náčiní do kuchyně od skandinávské značky Eva Solo. V kolekci Green Tool se mísí špičková funkčnost s estetickým designem. Produkty vám tak nejenom ušetří čas a usnadní práci, ale navíc budou vaší kuchyni slušet.

V kolekci najdete kráječ na pizzu s ostrým nožem a dostatečnou hmotností, které vám usnadní jakékoliv krájení. Ruční sekáček, mixér a šlehač v jednom usnadní vaše kuchařské úkoly, zatímco zásobník na náčiní s 6 přihrádkami vám dopřeje pořádek a přehled. Skládací trychtýř z kvalitního silikonu a nerezové oceli a víceúčelové kuchyňské nůžky určené pro praváky i leváky jsou dalšími praktickými kousky, díky nimž vám práce v kuchyni půjde od ruky mnohem rychleji!

Náčiní z kolekce Green Tool je vyrobené z plastu, v němž je 50 procent materiálu nahrazeno pšeničnými vlákny. Díky tomu jsou produkty ekologičtější. Všechny výrobky jsou snadno ovladatelné a jejich vzhled zapadne do každého stylového domova. Kolekci si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch v domě U Nováků v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Čtěte dál …