Soutěž s Milkou. Je důležité se čas od času odměnit. S čokoládou Milka MMMAX si vychutnejte chvilku sami pro sebe.

Oblíbená čokoláda Milka přináší odměnu pro každého. Ať už v podobě lahodné tabulky čokolády Milka MMMAX v několika variantách, nebo v podobě balíku peněz. Odměňujte se, mlsejte, užijte si chvilku sami pro sebe. A pokud budete mít štěstí, vyhrajete 6000 Kč.

Ta nejlepší odměna

Ohlédněte se za tím, co jste dokázali. Ať už jste zrovna obepluli zeměkouli nebo strávili den v práci či prostě ‘jen’ odpočívali. Nikdy se nezapomeňte řádně odměnit! Čokoláda Milka MMMAX je tady právě pro ty okamžiky, kdy si můžete sami se sebou vychutnat nerušené a zasloužené chvíle pohody. Ty totiž Milka dokreslí lahodnou a jemnou chutí pravé alpské čokolády a porcí celých lískových oříšků, sušenek Oreo, karamelu, rozinek – podle toho, po které příchuti právě sáhnete.  Výsledkem je vždy ta pravá a jedinečná chvilka pro sebe. A jak vypadá ta vaše?

Oslavte Mezinárodní den čokolády

Ano, i čokoláda má svůj svátek. Už od roku 2000 se 13. září připomíná jako Mezinárodní den čokolády. A jak ho nejlépe oslavit? Pochopitelně – tabulkou nějaké jemné pochoutky z mléka a kakaa, kterou když ochutnáte, uděláte „Mmmmm“. Milka MMMAX nabízí čokoládu z alpského mléka s celými lískovými ořechy v karamelu, vrstvu sušenek Oreo a řadu dalších ingrediencí, ze kterých si každý vybere. Ochutnejte!

Vyhrajte 6000 Kč každý den

Odměnit se čokoládou je správná věc. Odměna od Milky může být ještě daleko větší. Nascanujte účtenku za nákup jakéhokoli produktu Milka a zapojte se do soutěže na stránkách www.promo.milka.com. Vyhrajte 6000 Kč a užijte si svoji odměnu ‘na MMMAX!‘

Produktový tip:

Milka MMMAX Toffee-Wholenut 300 g

Vychutnejte si sladkou odměnu. Zasloužíte si ji! Lahodná Milka MMMAX – to je tabulka jemné čokolády v kombinaci s bohatou vrstvou celých lískových oříšků a s podmanivou vůní pravého karamelu. ‚Mmmm…‘ Udělejte si chvilku sami pro sebe a nechte se unést báječnou chutí luxusní čokolády vyráběné z  chutných ingrediencí: z kakaa a alpského mléka. Ochutnejte jakoukoli jinou příchuť čokolády Milka a vyhrajte 6000 Kč každý den! Více informací na www.promo.milka.com.

Čtěte dál …