Řetězec BILLA uvádí novou privátní značku ořechů a sušených plodů Nice Bites

Řetězec BILLA představuje novou značku ořechů a sušeného ovoce Nice Bites. Zákazníci si s touto novinkou budou moci vychutnat sušené a kandované ovoce, přírodní ořechy a speciální mixy. K dostání budou v baleních několika velikostí, od nejmenších 70 g až po 500 g.

Ořechy a sušené ovoce jsou velmi dobrým zdrojem nenasycených tuků, minerálů a vitamínů. Jedná se o zdravou lahodnou svačinku, která bohatě zasytí a dodá během dne organismu energii. Stejně tak mohou po ořeších sáhnout lidé, kteří mají chuť mlsat, třeba večer u filmu nebo při posezení s přáteli. „Naše řada ořechů Nice Bites nabídne zákazníkům kvalitní chuť ořechů a nejrůznějších suchých plodů. Zákazníci pod Nice Bites najdou postupně širokou paletu chutí. Začátkem příštího roku plánujeme uvést i sortiment slaných ořechů. Nice Bites je skvělou volbou pro všechny vyznavače aktivního stylu, ale i pro ty, kteří hledají vhodnou alternativu k dnešním průmyslově zpracovaným pochutinám,“ říká o novince Nice Bites Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.

Pod značkou Nice Bites najdou zákazníci mnoho druhů ořechů a suchých plodů. Zákazníci si budou moci vybrat například z přírodní pistácie, kešu ořechů, arašídů či pekanových ořechů. V regálech prodejen BILLA mohou sáhnout i po směsi exotických ořechů nebo směsi s názvem Home office.

Sušené ovoce v sobě díky důkladnému zpracování zachovává svou vysokou kvalitu a výtečnou chuť. Vychutnat ho lze buď jako zdravou svačinku, nebo může doplnit jogurt, müsli či dezerty. Nice Bites nabídne třeba sušené švestky a rozinky, které jsou bez přidaného cukru. Dále také banánky, ananas nebo papáju. Mlsat zdravě tak může s Nice Bites celá rodina.

Speciální směsi obsahují např. kešu, mandle, lískové ořechy, sušenou klikvu, rozinky, ale i kousky kokosu nebo čokolády. Tyto mixy existují i v menší verzi jako balení do kapsy.

Nice Bites bude k dostání v několika velikostech. Nejmenší, 70g varianta se skvěle hodí do kapsy nebo na cesty. Větší balení pak mají gramáž 100, 150, 200 nebo až 500 g. Každý zákazník si tedy najde optimální velikost svých oblíbených zdravých pochoutek.  

Produktový tip: Řetězec BILLA uvádí novou řadu ořechů a sušeného ovoce Nice Bites. Nabídne třeba přírodní ořechy nebo sušené a kandované ovoce, a to dokonce i v praktických baleních do kapsy – ideální pro každého, kdo hledá zdravou a rychlou svačinku. K dostání jsou ve všech prodejnách BILLA a na e-shopu. Více informací je k dispozici na www.billa.cz

Čtěte dál …