Podpořte svou lásku unikátní čajovou směsí Biogena

Také byste chtěli mít vztah jako z pohádky, nebo přinejmenším z Instagramu? I když je jasné, že krásný a čistý vztah je založen na dlouholeté láskyplné práci, letošní Valentýn pro vás může být nádherným hřebem roku, pro začátek či pokračování budování toho nejcennějšího. Objevujte propojení mužského a ženského světa, který se snoubí v sáčcích pečlivě vybraných bylinek v Biogena Wellness Selection Beautiful Lady a Brave Man.

Mužský a ženský svět je něco dokonale odlišného. Stojí však za to naučit se chápat svou drahou polovičku ve všech barvách. Svátek svatého Valentýna je skvělým mezníkem, jak v sobě objevit nevídané. I když je tento svátek nyní vnímán spíše jako produkt papírenského či květinářského průmyslu, můžete ho pojmout i jako způsob na vnitřní propojení se svým partnerem.

Legenda praví, že římský kněz Valentýn z Terni i přes zákaz císaře Claudia II. oddával snoubence, kteří za ním přišli a na památku jim vždy věnoval kytici ze své biskupské zahrady. Na jeho počest se tak až do dnes slaví láska mezi partnery, kteří si i nadále prokazují svou lásku.

Naplánujte si společné rande (nejen) na Valentýna

I když žijete ve společné domácnosti a vídáte se s partnerem denně, společné rande by nemělo být neznámou. Utečte teplákům, nekonečným debatám o provozu domácnosti a doháněním restů pro rodinu. Zarezervujte si své místo v oblíbené restauraci, pořádně se vyfikněte a vyrazte ven za zábavou jen vy dva. Vzpomeňte si na své začátky, kdy vás nedusily žádné opravy poliček nebo neumyté nádobí. Užijte si čas jen pro sebe a oddejte se večeři při svíčkách, tanci, společné procházce nebo parádnímu příběhu v kině či divadle. Uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrození a pro završení své vzrušující schůzky si naservírujte bylinný čaj Biogena Wellness Selection Brave Man a Beautiful Lady, které příjemně doladí den lásky.

Probuďte v sobě vášeň s čaji Biogena Wellness selection

Speciálně vytvořené čaje Biogena Wellness selection Beautiful Lady a Biogena Wellness selection Brave Man nabízí v každém čajovém sáčku unikátní směs bylinek, která navodí tu správnou náladu u obou pohlaví. Kombinace ženšenu a moringy dodá ženám pocit vyrovnanosti a celkové pohody. Mužům přinese psychickou odolnost a nával nové energie guarana a exotický zázvor. Filozofii obou čajů završí kotvičník, který je známý pro své blahodárné účinky na hormonální rovnováhu a zvyšování libida. Současně také zajišťuje normální funkci nervové soustavy a podporuje správné fungování svalů.  Vychutnejte si valentýnské opojení s vůní blahodárných bylin.

Koupíte na www.tikaro.cz – za 89 Kč

Čtěte dál …