Pochutnejte si na domácích koláčích i chlebu díky formám na pečení Eva Solo se speciálním povrchem

Koláče, chléb, dorty – s formami na pečení od skandinávské značky Eva Solo proměníte každý recept ve voňavou dobrotu. Díky speciální povrchové úpravě se těsto nepřilepí k formě a vy můžete servírovat lásku, která prochází žaludkem.

Keramický povrch Slip-Let® usnadní čištění a jednoduché vyklopení chleba či koláče z formy. Kromě toho je odolný proti poškrábání dřevěným i kovovým náčiním a vydrží teploty až 400 °C. Vyberte si formu na koláč s rozepínacím pásem nebo formy na pečení v nejrůznějších velikostech přesně pro vaše potřeby.

Dopřejte si vlastnoruční chléb nebo koláč díky promyšleným formám na pečení Eva Solo. Všechny produkty si prohlédněte v e-shopu esklo.cz.

Čtěte dál …

PIZZA! PIZZA! Pop-up – to nejlepší z Apenin míří do Prahy. Italská gurmánská nálož připomene léto už za několik dnů v Holešovické tržnici.

To nejlepší z italské pouliční kuchyně bude již za několik dnů k mání v Holešovické tržnici v rámci nové gurmánské série představující kuchyně všech druhů a vůní světa. Koncept Pop-up dnů bude tentokrát zaměřen na Apeninský poloostrov, který však rozhodně není jen o...

pokračovat ve čtení