Pestrý podzim v Pekařství Hello!

Vzpomínáte na léto a stýskáte si, že podzim je zamračený a šedý? Ale vůbec ne. Stačí se rozhlédnout a uvidíte tolik pestrých barev! Stejně jako poletující barevné listí vám zvedne náladu i lahodně vybarvená nabídka od Pekařství Hello!

Salát nebo kousek ovoce už nestačí, na podzim podvědomě saháme po vydatnější svačince. Přesně na to mysleli i v Pekařství Hello!, kde připravili neodolatelné bagety, které si můžete vzít s sebou do kanceláře i na výlet. Ochutnejte třeba Sedláckou bagetu s pastrami s pikantní kombinací křenu a hořčice a křehkým salátem. Chcete jen něco malého? Připomeňte si dovolenou ve Středomoří a sáhněte po lahodné Bagetce s chedarem, salámem chorizo a sušenými rajčaty. Tuhle pestrou svačinku si opravdu vychutnáte.   

Více než 30 poboček Pekařství Hello! najdete na vlakových nádražích a zastávkách hromadné dopravy po České republice.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení