Oslavte Mezinárodní den rumu s výjimečnými rumy Abuelo

Zakroužkujte si 16. srpen jako nejdůležitější den v roce a připijte si společně s přáteli elegantním prvotřídním rumem na oslavu Mezinárodního dne rumu. Zkuste třeba výjimečný Abuelo Añejo 12 a připijte na zdraví všem, kdo se nebojí užívat krásu života v karibském tempu. A pokud byste chtěli vyzkoušet něco nového, přinášíme vám i tipy na vytříbené koktejly.

Připijte si s námi!

Ve všech těchto krásných krajích slaví mezinárodní den rumu. Všichni dobří lidé zvednou svoje skleničky plné rumu nebo rumového cocktailu. A že byste si chtěli také doma připravit něco dobrého? Není problém. Pro inspiraci můžeme použít například autentický rum z Panamy Abuelo. Jeho jemná  a velmi příjemná chuť se hodí do mnoha drinků. Můžete se nechat inspirovat našimi tipy!

Panamanian Mule


Do skleničky dejte led až po okraj. Nalijte do ní 4 cl Abuelo Añejo, přidejte 2 cl maracujového pyré, nebo jednu čerstvou maracuju. Dolijte zázvorovým pivem. Přidejte plátek pomeranče a lehce zamíchejte. Tento výrazný drink vás osvěží v jakémkoliv počasí. Pokud byste chtěli něco méně výrazného, ale i tak osvěžujícího, připravte si Abuelo Fizz.Obsah obrázku stůl, interiér
Popis byl vytvořen automaticky

Abuelo Fizz

Do sklenky dejte led až po okraj. Nalijte do ní 4 cl Abuelo 7, přidejte 2 cl čerstvé citronové šťávy, 2 cl cukrového sirupu, promíchejte a dolijte 10 cl sody. Ozdobte plátkem pomeranče a můžete podávat. 

Obsah obrázku exteriér, nápoje, alkohol
Popis byl vytvořen automaticky

Pokud byste chtěli něco ještě jednoduššího, tak doporučujeme udělat si dobrý a rychlý Rum & Tonic. Stejně jako v předchozích receptech do sklenky plné ledu nalijeme 4 cl Abuelo Añejo 7 a dolijeme 12 cl prémiového tonicu. Na závěr přidáme kolečko pomeranče nebo limety. Dobrý drink už prostě nemůže být lehčí.

PR TIP!

Abuelo Añejo 12 

Harmonická směs panamských dvanáctiletých rumů poctivě zrála v sudech z amerického bílého dubu, ve kterých předtím odpočíval bourbon. Tak se zrodil výjimečný a prvotřídní rum Abuelo Añejo 12, který vyniká dokonale vyladěnou a delikátní chutí s tóny vanilky, tabáku, čokolády, kouře a sušeného ovoce. Ve vůni ucítíte jemné aroma lahodného kakaa, dřeva, ořechů a švestek a oko potěší temně jantarová barva, která připomíná tekuté zlato. Nejlépe si jej vychutnáte samotný, případně na ledu, ale skvěle chutná i jako součást prémiových míchaných drinků.

Cena: 839,- Kč
www.bartidashop.cz

Čtěte dál …