Oslavte letošní Valentýn s romantickými drinky, které pohladí na duši každého!

Nevíte, jak letos oslavit Valentýn a klasické romantické aktivity se vám už přejedly nebo  se vám nechce vyrazit ven? Zůstaňte v pohodlí domova a oslavte svátek zamilovaných jednoduchými drinky, kterým vaše láska neodolá. A pokud jste letos single, nezoufejte a pozvěte k sobě domů kámošku na lahodný kávový drink!

Pokud se vám letos nechce na rande do restaurace a raději byste si užili svatého Valentýna se svou láskou sami doma, dejte si letos opravdu záležet a přichystejte své drahé polovičce valentýnské rozmazlování se vším všudy. Místo wellness připravte horkou vanu

s vonnými esencemi a okvětními lístky nebo romantickou masáž, kino vyměňte za romantický film v televizi a místo návštěvy restaurace si své oblíbené jídlo objednejte domů. A aby vaše romantická atmosféra získala ještě větší šmrnc, přinášíme vám tipy na romantické drinky, které připravíte snadno a rychle. Tak si připijte na lásku!

GORDON’S PINK SPRITZ

Nejprve naplňte sklenici ledem, poté přilijte 50 ml ginu Go don’s Pink a dolijte 150 ml citronové limonády.  Na závěr ozdobte čerstvými jahodami.

TANQUERAY & TONIC

Do vinné sklenice vložte led ve tvaru koule a přilijte 60 ml ginu Tanqueray No. Ten a 90 ml grapefruitového tonicu. Na závěr ozdobte rozmarýnem, tymiánem a jedlými květinami. 

LEGENDARIO PINK MOON

Vysokou sklenici naplňte ledem, přilijte 4 cl Legendario Ronssé Punch au Rhum a poté dolijte 1-2 cl džusu s příchutí zeleného jablka a 15 cl brusinkovým džusem. 

Na závěr ozdobte čerstvým jablkem. 

JOHNNIE WALKER GINGER

Do vysoké sklenice vložte kostky ledu, přilijte 25 ml whisky Johnnie Walker Red Label a přidejte čerstvou šťávu z 1/4 limetky. Poté přilijte 75 ml zázvorové limonády a na závěr ozdobte plátkem čerstvého zázvoru. 

Pokud jste letos samy, nesmutněte a pozvěte k sobě svou nejlepší kamarádku, a společně si užijte chvilku pohody s kávovým drinkem Baileys Coffee. 

BAILEYS COFFEE

C:\Users\michaelaj\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Baileys_káva.jpg

Do připravené kávy (cappuccino nebo espresso) nalijte libovolné množství Baileys Original Irish Cream (doporučujeme 40 ml) a lehce promíchejte. Kávu ozdobte šlehačkou, a nakonec posypte mletou skořicí.

NÁŠ TIP

ZACAPA CENTENARIO 23

Prvotřídní guatemalský rum zraje 23 let v nadmořské výšce 2 333 metrů v guatemalských horách metodou Sistema Solera. Zrání probíhá v sudech po sherry Pedro Ximenez, portském víně, koňaku a bourbonu. 

Díky pečlivému výrobnímu procesu se rum pyšní tmavě mahagonovou barvou a bohatou chutí s tóny vanilky, karamelu a ovoce. Tento jedinečný rum ocení každý milovník rumů a opravdový gurmán. Zacapa Centenario 23 se navíc díky svému luxusnímu provedení s ozdobou

z ručně vyráběných pásků z palmových listů, petate, hodí také jako skvělý dárek pro vaše nejbližší. 

Objem: 0,7 l

Obsah: 40 %. Doporučená cena: 1 379,- Kč.

Čtěte dál …