Oslavte Den matek dárkem z prodejen Lidl

neděli 1. května platí pro všechny prodejny Lidlu běžná otevírací doba. Jinak tomu ale bude o týden později, 8. května, kdy budou prodejny uzavřeny. Dopředu by si tak měli nakoupit především zákazníci, kteří chtějí potěšit své maminky, protože na druhou květnovou neděli připadá i jejich svátek.

Právě na ně pamatuje Lidl s nabídkou určenou pro všechny maminky, která startuje už v pondělí. Vybírat bude možné ze sladkých pozorností v podobě chlazených makronek ve tvaru srdíček za 89,90 Kč, větrníky se smetanovou a višňovou náplní za 99,90 Kč nebo medovníkem vyrobeným exkluzivně pro Lidl, který se skládá hned ze čtyř příchutí – classic, premium, karamel a pikao za 299 Kč.

O několik dní později bude následovat také speciální nabídka květin zaměřená právě na Den matek. Od čtvrtka 5. května bude možné zakoupit například růže v zinkovém oválu za 199 Kč nebo dipladénie ve tvaru srdce za 299 Kč. Od pátku 6.5. pak budou všechny prodejny připomínat spíše rozkvetlé zahrady plné řezaných květin. Nebudou chybět dárkové boxy růží za 399 Kč, kytice růží a karafiátů za 179 Kč, ale také velké kytice tulipánů, růží Fairtrade, růží Exklusiv dlouhých 60 cm a další.

Více na www.lidl.cz.

Čtěte dál …