Ořechové krémy BIG BOY nově i pro vegany

Místo klasického mléka obsahují kokosové, na jejich chuti to však vůbec nepoznáte. Big Boy představuje nové varianty populárních oříškových krémů. Oblíbenou specialitu si nyní mohou dopřát i ti milovníci ořechů, kteří se rozhodli pro veganství.

Pod pojmem veganství si mnoho z nás představí jen zeleninu a nudné jídlo bez chuti. Novinky od Big Boye vás však přesvědčí, že to není tak docela pravda. Svojí neodolatelnou chutí totiž okouzlí nejen vegany, ale i jejich neveganské přátele. Vychutnejte si lahodný ořechový krém a zároveň dobrý pocit, že napomáháte šetřit planetu.

Big Bueno je vůbec nejoblíbenější oříškový krém z celé nabídky Big Boy. Hlavní roli v jeho chuti hrají jádra lískových oříšků. Nejde jen tak o ledajaké oříšky. Tyto pochází z italské oblasti Piemont, kde se pěstují v ideálních podmínkách. Co se týká kvality, patří místní ořechy mezi světovou špičku. Jejich sofistikovanou chuť podtrhuje třtinový cukr. Právě díky této kombinaci si krém Big Bueno získal takovou oblibu.

Za zmínku jistě stojí i veganský Kokosový krém. Složení dominuje strouhaný kokos, který tvoří celých 75 procent krému. Zbylých 25 procent je kakao, které kokos dokonale doplňuje.

Ořechové krémy skvěle chutnají s palačinkami, ovocem i s různými druhy pečiva, použít je můžete do kaší nebo na ozdobu dezertů. Samozřejmě si je můžete dát jen tak „na lžičku“. Sehnat kvalitní a dobré jídlo pro vegany není vždy jednoduché. Nové ořechové krémy potvrzují, že i veganská strava může mít delikátní chuť.

Všechny veganské produkty a řadu dalších oblíbených dobrot najdete na www.bigboy.cz.

Čtěte dál …

Poznejte Goodie – značku, pro kterou je závazek ke kvalitě v souladu s přírodou a vědou posláním

Good karma products značky Goodie, to je široké spektrum produktů a doplňků vytvořených v duchu filozofie zakládající si na respektu k planetě i sobě samému. Goodie přináší výrobky zaměřené na péči o tělo a mysl v podobě nejkvalitnějších doplňků stravy, superpotravin,...

pokračovat ve čtení