Nově otevřené 8. a 9. patro v Máji Národní nabídne úchvatnou rooftop restauraci a bar Fly Vista i nejvýše položenou vyhlídkovou terasu v centru Prahy

Máj Národní, moderní centrum zábavy, her a zážitků, se Pražanům a návštěvníkům metropole otevře už 24. června. Každé z devíti pater v Máji Národní bude specifické, originální, zábavné a v mnoha ohledech unikátní. Pomyslnou korunkou jedinečného konceptu je rooftop restaurace a bar Fly Vista v 8. patře a v 9. patře – 40 metrů nad zemí – nejvýše položená panoramatická terasa v centru Prahy s unikátním 360stupňovým výhledem. Právě z tohoto místa se otevírají nejpůsobivější panoramata, jaká lze v Praze spatřit. 

Vyhlídková terasa neuvěřitelným způsobem pomohla akcelerovat celý projekt. Výhled ze střechy byl rozhodujícím impulsem ke změně původního konceptu, který počítal ve spodních patrech s obchodním domem a v dalších prostorech s kancelářemi. Všichni, kdo zatím terasu navštívili, se shodli, že nic podobného v Praze neviděli. Ocitnete se na nejvyšší střeše v Praze 1. Jediná vyšší střecha, ale nepřístupná, je asi 100 metrů vzdálený kostel Panny Marie Sněžné. U nás se můžete těšit na rozlehlou střechu, ze které je dechberoucí výhled,“ říká Martin Klán, člen správní rady developerské společnosti AMADEUS Real Estate, která ikonickou budovu bývalého obchodního domu Máj od roku 2019 vlastní.

Ocitnout se 40 metrů nad zemí je doslova nadpozemský zážitek. Při pohledu z výšky jsou nejen auta či lidé v hektickém ruchu metropole, ale i všednodenní starosti rázem docela nepatrné. Z nejvýše položené vyhlídkové terasy v centru Prahy se nad střechami otevírají nádherná panoramata, která jsou k vidění pouze tady. Historie a současnost pulsujícího města splývají do jednoho dokonalého obrazu.

Jen o pár metrů níže, v 8. patře Máje Národní, se nachází rooftop restaurace a bar Fly Vista. Součástí je i Champagne bar, který nabízí více než 100 druhů šampaňských vín, což představuje jednu z největších nabídek lahodného šumivého nápoje v Praze.

Útulný interiér Fly Visty kombinuje moderní design s prvky nadčasové elegance. Dominantou je bar z bílého mramoru, který se s délkou 36 metrů pyšní titulem nejdelší interiérový bar v České republice. Křišťálové lustry dodávají prostoru nádech luxusu a obrovský ice bucket s rozměry 1,8 x 0,9 x 0,89 metru právem poutá pozornost návštěvníků. Speciality z menu restaurace, ať už je to snídaně, brunch, oběd, nebo večeře, jsou v případě příznivého počasí podávány na střešní terase s okouzlujícím výhledem na Prahu.

Sklenka vína v ruce, slunce pomalu zapadá a na obzoru se otevírá pohled na majestátní panorama Pražského hradu…. Nebo výtečná snídaně na terase zalitá prvními paprsky ranního slunce, které probouzejí metropoli do nového dne… Právě takové zážitky přinese restaurace a bar Fly Vista – místo, kde dokonalý gastronomický zážitek umocňuje výjimečná atmosféra. Fly Vista je ideální volbou pro všechny, kteří touží po klidném posezení s přáteli, romantické večeři či nevšední oslavě v samém srdci Prahy. 

Od otevření 24 .6. bude prozatím Máj Národní fungovat testovacím provozu.

Více na https://flyvista.cz/

Čtěte dál …