Nová příchuť oblíbeného pivního mixu BirGo


Po úspěšném uvedení prvních variant BirGo, oblíbeného nealkoholického beermixu, rozšiřuje největší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873, společně s národním pivovarem Budějovický Budvar své portfolio o další novinku. Na trh přichází BirGo Cedrata, které je odpovědí na rostoucí poptávku spotřebitelů po nových osvěžujících chutích.


Unikátní kombinace
Značka Mattoni využila své bohaté zkušenosti s chuťovými preferencemi spotřebitelů a novou chuť pečlivě vyladila. Vedle již zavedených oblíbených mixů příchutí se tak nyní BirGo objevuje i v unikání variantě Cedrata. Tato novinka spojuje vyváženou chuť nealkoholického piva od Budvaru s osvěžujícím nádechem citrusů. Nová příchuť přináší nezaměnitelný zážitek, který kombinuje typickou hořkost s jemně sladkou, osvěžující chutí.


Inovace a tradice v jednom
Vyšší podíl pivní složky a komplex vitaminů B nejenže osloví milovníky nealko piv, ale také ty, kteří hledají zdravější alternativu klasických slazených nápojů. Hořkost nealkoholického piva vyžaduje speciální kombinace chutí i jejich intenzitu. Experti z Mattoni a Budvaru proto společně vytvořili recepturu, která sladkost a hořkost harmonicky propojuje. S nižším než obvyklým obsahem přidaného cukru (pouhé 4,1 g na 100 ml) a bez přidaných konzervantů či barviv, tento beermix zároveň reaguje na požadavky pro zdravý životní styl spotřebitelů.
BirGo Cedrata je v obchodech k dostání od 1. dubna a je připraveno zaujmout nejen stávající fanoušky produktu BirGo, ale přilákat i nové zákazníky, hledající nevšední chuťové zážitky.
Doporučená maloobchodní cena BirGo Cedrata je 23,90 Kč.

Čtěte dál …