Navštivte skotské vánoční trhy v Horním Bezděkově

První ročník skotských vánočních trhů – den plný lahodného jídla, originálních dárečků a zábavy pro celou rodinu – se bude konat v sobotu 2.12. od 10 hodin v penzionu Lívanec v Horním Bezděkově.

Nápad na pořádání Skotských trhů vznikl díky iniciativě rodinné společnosti London Gourmet, která se specializuje na dovoz a distribuci exkluzivních dobrot a dárků z ciziny. Jedničkou v jejich portfoliu jsou sušenky Walkers, které si získaly srdce svých příznivců nejen v “rodném” Skotsku, ale po celém světě. London Gourmet oslovila i jiné distributory z ostrovů. Distributory skotské whisky, čerstvých ústřic z chladných vod Atlantiku, dovozce vynikajících vín a tradičních skotských delikates. Akce se zúčastní rovněž zástupce známé skotské značky barevného tweedového oblečení. Ostrovnímu pojetí anglických a skotských hospod odpovídá příjemné prostředí penzionu Lívanec, jelikož styl a kvalita tamní kuchyně a služeb zcela vyhovuje představám skotských vánočních trhů.

Program začíná již od 10 hodiny ranní. Ve stáncích umístěných v prostorách tanečního sálu penzionu bude možné ochutnávat dobroty, nakupovat dárečky, a také vyplňovat otázky skotského kvízu. Tři vítězové si poté odnesou domů kromě krásných zážitků, také hodnotné ceny. V průběhu celého dne zde bude probíhat několik vystoupení hráčů na skotské dudy. Také ti nejmenší se dočkají zábavného programu, včetně venkovních skotských her, jako třeba – přetahování lanem, zatloukání hřebíků, či malování slavné Lochnesské příšery.

Lívancovští kuchaři Vám nabídnou rozmanité skotské menu po celý den. Od “Jeho Veličensto” Lívance Benedikt ke snídani, přes nápaditou formu bohatého oběda až po večeři s tradičním lososem. Samozřejmě počítejte s lahodnými dezerty ke kávě. V podvečer proběhne módní přehlídka oblečení a doplňků z tweedu a vyhlášení vítězů tomboly a kvízu.

Vstup na akci je zdarma, a jediné, co musíte vzít s sebou je vaše rodina, přátelé a chuť poznávat nové věci a získávat nové zážitky.

Místo konání:

Penzion Lívanec, Hlavní 40, 273 51 Horní Bezděkov, #penzionlivanec

Čtěte dál …