Na výlet i na dovolenou: Simply Fresh představuje letní druhy baget a sendvičů

Léto je v plném proudu a společně s ním nastává čas dovolených, festivalů a výletů třeba do přírody nebo na koupaliště. Všude tam si chceme odpočinout, užít si volný čas a nezdržovat se zdlouhavou přípravou jídla. A právě v těchto chvílích přicházejí na řadu bagety nebo sendviče — rychle zaženou hlad a můžeme si je vzít kamkoliv. Česká značka Simply Fresh připravila výběr letních produktových tipů, které vás zasytí cestou na výlet nebo na dovolenou.

Třeba na dovolenou do populárního Chorvatska jezdí každoročně statisíce Čechů. Cesta autem ale může být dlouhá, a tak přijde vhod pořádná dávka energie. Třeba v podobě bagety Debrecínka s eidamem a debrecínskou šunkou. Na dobrodružství do hor nebo cestou na koupaliště pak nezapomeňte přibalit bagetu Maxim, která zažene i ten největší hlad. Na rozdíl od většiny jiných baget neobsahuje majonézu, což rozhodně oceníte v horkých letních dnech. Do všech baget připravuje Simply Fresh pečivo s vlastní recepturou, které vyrábí v pekárně v Letohradu ve východních Čechách. Díky unikátní receptuře pečiva vynikne chuť baget.

K prázdninám patří také výlety na kolech nebo objevování nových míst – ať už vlakem nebo třeba autobusem. Pokud vás po cestě přepadne hlad, řešením je Sendvič s kuřetem a slaninou – svačina, která hned zasytí. Všichni vegetariáni a flexitariáni, tedy lidi, kteří čas od času chtějí omezit konzumaci masa, pak uvítají Sendvič sýr a vejce. Do pečiva se nepřidává sádlo, takže vegetariáni ho mohou jíst opravdu bez obav.

Bagety a sendviče Simply Fresh najdete v obchodech Pont, Žabka, prodejních automatech a ve vybraných čerpacích stanicích po celém Česku.

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.

Společnost Orkla Foods Česko a Slovensko zaměstnává více než 2000 pracovníků a zaujímá pozici druhého největšího výrobce balených potravin v Česku. Mezi její nejznámější značky patří Vitana, Májka, Hamé, Znojmia, Otma nebo Masox. Své produkty – koření, polévky, pomazánky, bujóny, hotová jídla, džemy, kečupy, sterilovaná a mražená jídla atd. – v česku vyrábí v deseti závodech a vyváží do zhruba čtyř desítek zemí celého světa.

Čtěte dál …

HARIBO podzimní ježci

Vytvořte si jedlou podzimní dekoraci, kterou můžete obdarovat třeba děti ve škole nebo mateřské školce. CO BUDETE POTŘEBOVAT: Hnědý, krémový a černý papír sáček nůžky tavná pistole tužka růžová pastelka černá fixa bílá fixa bonbony HARIBO POSTUP: Z hnědého papíru...

pokračovat ve čtení

Vánoční dárek pro manžela, rodiče, kamarádku nebo pro kolegy v práci? Dárkové kazety AHMAD TEA jsou sázkou na jistotu, stačí si jen vybrat.

Vánoce se kvapem blíží a ať se nám to líbí nebo ne, je nejvyšší čas důkladně se zamyslet nad vánočními dárky. Pokud nepatříte mezi poctivce, kteří již mají vše připraveno a zabaleno, aby si v poklidu užili sváteční atmosféru, ale naopak uvítáte jakoukoli...

pokračovat ve čtení