Limitovaná edice Jameson s Fusaklemi. Tip na dlouhé podzimní a zimní večery nebo jako vánoční dárek

Lahev nejprodávanější irské whiskey a k tomu 12 speciálních designů ponožek. To je nová limitovaná edice Urban Sock `n` Roll, kterou značka Jameson připravila společně s československým výrobcem ponožek Fusakle.

Jameson s Fusaklemi připravili sadu originálních designů ponožek s vtipnými hláškami inspirovanými životem ve městě a prostředím, kde je Jameson jako doma. Díky jednotnému stylu se Jameson Fusakle dají různě kombinovat, můžete si tak pokaždé vytvořit tak trochu jiný outfit. Vtipné hlášky navíc reflektují i image značky. Jameson je seriózní whiskey, která se ale nebere příliš vážně a dívá se na svět s nadhledem.

Edice Urban je dostání v kamenných (Albert, Billa, Tesco, Lidl) i internetových obchodech od 1. října. Jameson Original 0,7 l plus ponožku získáte za speciální cenu 349 Kč. Od listopadu pak budou ponožky k dostání i ve vybraných Jameson podnicích, barech a restauracích, kde je budete moci také vyhrát. Více informací o edici najdete na www.jamesonsocknroll.cz. Můžete se zde také inspirovat Jameson urban mapou, zajímavými tipy na podniky a místa, kde si můžete se svými přáteli vychutnat Jameson.

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení