Inspirace pro váš plážový bar

Pořádáte party? Ta se rozhodně neobejde bez nápojů. Nemyslete ale jen na alkoholické nápoje. Protože řadě lidí samotná voda nechutná, ale zároveň si hlídají přísun cukru, vybavte váš bar mikrodrinky waterdrop®.

Mikrodrinky waterdrop® jsou bez cukru, plné vitamínů a malou kostku stačí jen rozpustit ve vodě. Vytvořeny jsou granulací těch nejjemnějších rostlinných a ovocných výtažků, jemně slisovaných a ekologicky šetrně zabalených. Pro léto je jako stvořený mikrodrink VIBE s osvěžující chutí máty, která díky silice mentolu vyvolává pocit chladu. Doplněna je chutí mochyně peruánské a rozmarýnu, o kterém se traduje, že přináší radost a štěstí. K míchání nápojů nesmí chybět stylový shaker, se kterým vytvoříte alkoholické i nealkoholické verze drinků, a stylová sada sklenic pro servírování.

Honeydew mražený Moctail

1x waterdrop® VIBE

200 ml perlivé vody

1 malý Honeydew meloun

Šťáva z půlky limety

Máta na ozdobu

 1. Nakrájejte meloun na malé kostky a dejte přes noc zmrazit.
 2. Vhoďte kapsli VIBE do 200 ml perlivé vody, dejte stranou.
 3. Rozmixujte cukrový meloun do hladka a pak nalijte do sklenice a vymačkejte na něj šťávu z poloviny limety. Zalijte rozpuštěným mikdrodrinkem VIBE.
 4. Poslední detaily: přidej plátek limety a mátu pro ozdobu.

Mocktail z pomeranče a physalis

1x waterdrop® VIBE

400 ml perlivé vody

Šťáva z půlky pomeranče

Šťáva z půlky limety

5-7 ks physalis

Pár lístků máty

 1. Rozmačkejte hrst physalis a smíchejte s pomerančovou a limetovou šťávou a přeceďte. Přidejte několik lístků máty a nalijte do formy na led a nechte zmrazit přes noc.
 2. Vhoďte kapsli VIBE do 400 ml perlivé vody.
 3. Přidejte kostky ledu do svého rozpuštěného VIBE drinku a ozdobte sušeným plátkem pomeranče.

Mocktail z ostružin s tymiánem

1x waterdrop® VIBE

400 ml perlivé vody

Šťáva z půlky limety

Hrst ostružin

Čerstvý tymián

 1. Vhoďte kapsli VIBE do 200 ml perlivé vody, dejte stranou.
 2. Rozmačkejte pár ostružin s čerstvým tymiánem a přidejte šťávu z limety. Přidejte rozpuštěný VIBE drink, nalijte do waterdrop® shakeru a rozmíchejte.
 3. Nalijte směs do sklenice a dolijte perlivou vodou.
 4. Servírujte na ledu s plátkem limety a snítkem tymiánu na ozdobu.

Čtěte dál …

Řemeslná pekárna Zrno zrnko uvádí dokonalé koláče, šneky a další sladké kousky – v hlavní roli: extra čerstvé máslo z La Formaggeria Gran Moravia

Kvalitní máslo je nezpochybnitelným králem každé pekárny, ve které to s poctivým řemeslem myslí opravdu vážně. Své o tom vědí v oblíbené pekárně  Zrno zrnko, kde týdně zpracují 150 kilo másla! Stejně jako u všech dalších surovin, také v tomto případě sáhli po tom...

pokračovat ve čtení