Francouzská klasika jak ji neznáte

Málokterý výrobek je tak typickým symbolem francouzské pekařské tradice jako poctivý máslový croissant. V nabídce pekařství PAUL tedy samozřejmě nesmí chybět.

První měsíce nového roku budou ve francouzském pekařství PAUL ve znamení sladkých croissantů. Název křehkého pečiva znamená půlměsíc a odkazuje samozřejmě na jeho původní tvar. Rovný nebo zahnutý, croissant pokaždé chutná skvěle. Zvláště, když k máslovému listovému těstu přidáme něco výjimečného navíc, lahodné vylepšení, které oblíbenou klasiku povýší na luxusní gurmánský zážitek. A na to jsou u PAULa skuteční odborníci.

Croissant s pistáciovým krémem je pokrytý křupavými kousky drcených pistácií a uvnitř skrývá překvapení – lahodný krém, který se vám rozplyne na jazyku.

Croissant s karamelovým krémem překvapí výraznou chutí pražených lískových oříšků zvaných „griliáš“ v kombinaci s lahodným karamelem. Čtvereček jemné čokolády je sladkou tečkou na závěr… nebo na začátek? To je jen na vás.

Croissant s lískooříškovým je bohatě plněný lískooříškovým krémem a ozdobený hoblinkami kvalitní čokolády.

Všechny croissanty PAUL jsou bez palmového tuku.

Nevíte, pro který se rozhodnout? Zapomeňte na novoroční předsevzetí a vyzkoušejte všechny! Odměnou vám bude lepší nálada a úsměv široký…jako croissant.

Více na www.paul-cz.com.

e-shop: shop.paul-cz.com

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení