Francouzská klasika jak ji neznáte

Málokterý výrobek je tak typickým symbolem francouzské pekařské tradice jako poctivý máslový croissant. V nabídce pekařství PAUL tedy samozřejmě nesmí chybět.

První měsíce nového roku budou ve francouzském pekařství PAUL ve znamení sladkých croissantů. Název křehkého pečiva znamená půlměsíc a odkazuje samozřejmě na jeho původní tvar. Rovný nebo zahnutý, croissant pokaždé chutná skvěle. Zvláště, když k máslovému listovému těstu přidáme něco výjimečného navíc, lahodné vylepšení, které oblíbenou klasiku povýší na luxusní gurmánský zážitek. A na to jsou u PAULa skuteční odborníci.

Croissant s pistáciovým krémem je pokrytý křupavými kousky drcených pistácií a uvnitř skrývá překvapení – lahodný krém, který se vám rozplyne na jazyku.

Croissant s karamelovým krémem překvapí výraznou chutí pražených lískových oříšků zvaných „griliáš“ v kombinaci s lahodným karamelem. Čtvereček jemné čokolády je sladkou tečkou na závěr… nebo na začátek? To je jen na vás.

Croissant s lískooříškovým je bohatě plněný lískooříškovým krémem a ozdobený hoblinkami kvalitní čokolády.

Všechny croissanty PAUL jsou bez palmového tuku.

Nevíte, pro který se rozhodnout? Zapomeňte na novoroční předsevzetí a vyzkoušejte všechny! Odměnou vám bude lepší nálada a úsměv široký…jako croissant.

Více na www.paul-cz.com.

e-shop: shop.paul-cz.com

Čtěte dál …

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení