Fitnutky pro mlsání bez výčitek

Vstoupili jste do nového roku s předsevzetím, že s veškerým sladkým je konec? Vaše lednice a spíž jsou teď plné zeleniny, ovoce a dalších výhradně zdravých potravin. Obáváte se, že pro něco, co potěší nejen vaši duši, tam již není místo? Platforma Fitshaker, která se specializuje především na cvičení a udržení se ve formě, vás potěší. Přichází se zbrusu novými příchutěmi krému Fitnutka, který nejenže je vynikající a pozvedne každé jídlo na jinou úroveň, ale zároveň má i nutričně vyhovující složení. K dosavadnímu lískooříškovému krému s čokoládou přibyly dvě příchutě, arašídy a protein a kešu s kokosem, které si zamiluje úplně každý.

Křupavé arašídy s porcí bílkovin

První novinkou je proteinový arašídový krém, ve kterém jsou křupavé kousky arašídů s jemným karamelovým nádechem. Přidaný protein zase zajistí část příjmu bílkovin, navíc se díky němu jedná o výživově vyrovnanou svačinku, kterou si nemusíte vyčítat ani v případě, že se snažíte znovu dostat do formy. Balení o hmotnosti 330 g pořídíte za 329 Kč.

Nádech exotiky zdravě

Sluníčko, letní pohoda, teplo a vítr ve vlasech. Přesně sem vás přenese krém Fitnutka s příchutí kešu a kokosu. Právě druhá ingredience dominuje v chuti a potěší každého milovníka kokosových dezertů a zákusků. Skvělé je i složení, najdete zde totiž 65 % kešu ořechů, 25 % kokosu a 10 % kokosového cukru, který je použit k doslazení. Vše samozřejmě v BIO kvalitě. Tuto delikatesu v 330gramovém balení dostanete za 349 Kč.

A jak pomazánky používat?

Způsobů, jak si toto zdravé mlsání užít, je několik a každý má svého favorita. Někdo je rád přidá do kaše, smoothie nebo proteinového nápoje. Skvěle poslouží i jako náplň palačinek, přeliv lívanců nebo jen tak na svačinu na kus pečiva či knackebrotu. A samozřejmě, skvěle chutnají i jen tak na lžičce, třeba ve formě malého rychlého dezertu po obědě či večeři. Zde najdete pár receptů s Fitnutkou. Dobrou chuť!

O firmě Fitshaker

Cvičební online platforma Fitshaker funguje již od roku 2014. Firma, která vznikla na Slovensku a v roce 2022 vstoupila i na český trh, si získala oblibu již u více než 72 000 předplatitelů. Platforma funguje na základě předtočených videí a několikrát týdně vysílá i živé přenosy zdarma. Její uživatelé získají tréninkový plán uzpůsobený na míru a ke cvičení mají přístup prostřednictvím webového rozhraní, mobilní, ale i televizní aplikace. www.fitshaker.cz

Čtěte dál …