Fitnutky pro mlsání bez výčitek

Vstoupili jste do nového roku s předsevzetím, že s veškerým sladkým je konec? Vaše lednice a spíž jsou teď plné zeleniny, ovoce a dalších výhradně zdravých potravin. Obáváte se, že pro něco, co potěší nejen vaši duši, tam již není místo? Platforma Fitshaker, která se specializuje především na cvičení a udržení se ve formě, vás potěší. Přichází se zbrusu novými příchutěmi krému Fitnutka, který nejenže je vynikající a pozvedne každé jídlo na jinou úroveň, ale zároveň má i nutričně vyhovující složení. K dosavadnímu lískooříškovému krému s čokoládou přibyly dvě příchutě, arašídy a protein a kešu s kokosem, které si zamiluje úplně každý.

Křupavé arašídy s porcí bílkovin

První novinkou je proteinový arašídový krém, ve kterém jsou křupavé kousky arašídů s jemným karamelovým nádechem. Přidaný protein zase zajistí část příjmu bílkovin, navíc se díky němu jedná o výživově vyrovnanou svačinku, kterou si nemusíte vyčítat ani v případě, že se snažíte znovu dostat do formy. Balení o hmotnosti 330 g pořídíte za 329 Kč.

Nádech exotiky zdravě

Sluníčko, letní pohoda, teplo a vítr ve vlasech. Přesně sem vás přenese krém Fitnutka s příchutí kešu a kokosu. Právě druhá ingredience dominuje v chuti a potěší každého milovníka kokosových dezertů a zákusků. Skvělé je i složení, najdete zde totiž 65 % kešu ořechů, 25 % kokosu a 10 % kokosového cukru, který je použit k doslazení. Vše samozřejmě v BIO kvalitě. Tuto delikatesu v 330gramovém balení dostanete za 349 Kč.

A jak pomazánky používat?

Způsobů, jak si toto zdravé mlsání užít, je několik a každý má svého favorita. Někdo je rád přidá do kaše, smoothie nebo proteinového nápoje. Skvěle poslouží i jako náplň palačinek, přeliv lívanců nebo jen tak na svačinu na kus pečiva či knackebrotu. A samozřejmě, skvěle chutnají i jen tak na lžičce, třeba ve formě malého rychlého dezertu po obědě či večeři. Zde najdete pár receptů s Fitnutkou. Dobrou chuť!

O firmě Fitshaker

Cvičební online platforma Fitshaker funguje již od roku 2014. Firma, která vznikla na Slovensku a v roce 2022 vstoupila i na český trh, si získala oblibu již u více než 72 000 předplatitelů. Platforma funguje na základě předtočených videí a několikrát týdně vysílá i živé přenosy zdarma. Její uživatelé získají tréninkový plán uzpůsobený na míru a ke cvičení mají přístup prostřednictvím webového rozhraní, mobilní, ale i televizní aplikace. www.fitshaker.cz

Čtěte dál …

Drogerie ROSSMANN nabízí široký a kvalitní sortiment zdravé výživy. Zákazníci zde mohou nakoupit vedle zavedené značky enerBiO nově také produkty Alnatura.

Jídlo tvoří nedílnou součást našeho života. To, co jíme, ovlivňuje často nejen náš vzhled, ale také psychickou pohodu. Snažíme se proto přiblížit aktuálním trendům ve zdravé výživě a upravit celkově náš životní styl. BIO a EKO produkty jsou nyní stále více v kurzu. Na...

pokračovat ve čtení