Esence od Mattoni v novém

Esence od Mattoni, jedinečná ochucená minerální voda bez cukru a sladidel, bude brzy dostupná v novém designu. Ten má nesladkou Esenci lépe odlišit od klasické ochucené řady Mattoni. Kromě nového vzhledu se Esence může pochlubit také novou originální příchutí yuzu & okurka.

Esence je unikátní ochucená minerální voda, jež v sobě snoubí skvělou nesladkou chuť ovoce s vyváženým poměrem minerálů pro každý den. „Esence je velmi důležitou součástí portfolia naší Mattoni a její obliba stále roste. Díky své osvěžující nesladké ovocné chuti je Esence tou správnou volbou pro každého, kdo chce doplnit potřebné minerály, osvěžit se a pochutnat si v jednom. Bez cukru a bez sladidel, bez tíže a bez výčitek. Abychom Esenci ještě více odlišili od ostatních řad a zdůraznili její benefit, rozhodli jsme se dát jí letos kompletně nový design. Od nové světle modré lahve, po novou etiketu, víčko i sixpack,“ uvádí Eva Straškrábová, senior brand manažerka Mattoni.

Autorem nového obalu Esence je uznávaný designér Marek Mikovec: „Design nového obalu je založen na čistotě a jednoduchosti, aby co nejlépe reflektoval lehkost a přirozenou chuť, které jsou v DNA Esence. Světle modrá barva lahve zdůrazňuje čisté přírodní složení a nové subtilní etikety na první pohled ukazují, co se skrývá uvnitř.

Nově se řada Esence od Mattoni také rozšíří o příchuť yuzu & okurka. Jedinečná kombinace exotického citrusu a osvěžující okurky tak doplní dosavadní portfolio příchutí – citron, pomeranč, jablko & máta a malina (ta jen exkluzivně na Rohlik.cz). Všechny příchutě budou dostupné v PET lahvi o objemu 1,5 litru jako doposud. Příchutě citron a jablko & máta budou nově k dostání také ve formátu 0,75l PET, který se hravě vejde například do kabelky, a je tak ideální třeba na cesty.

Mattoni všechny novinky v řadě Esence exkluzivně představila a pokřtila za přítomnosti Alessandra Pasquale, majitele společnosti Mattoni 1873, 19. dubna v rámci největší módní události v České republice Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Na pultech obchodů se Esence v novém designu objeví začátkem června.

Řadu Esence, která vznikla v reakci na trend zdravého životního stylu, Mattoni poprvé představila v roce 2020, a její obliba stále stoupá.

Složení Esence je založeno na čistě přírodní bázi bez cukru, sladidel, barviv i konzervantů. Díky vyváženému obsahu minerálů a neslazené ovocné příchuti zajistí celodenní hydrataci organismu. Unikátní složení přírodní minerální vody Mattoni skvěle podporuje přírodní esence z ovoce a bylinek a jemná perlivost dává vyniknout jejich přirozené chuti. Je ideální pro každého, kdo dává přednost nesladkému osvěžení i pro všechny vyhýbající se konzumaci cukru.

Nová Esence od Mattoni bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 19,90 Kč.

Čtěte dál …