Domácí marmelády se světovou medailí. Vánoční dárek, který potěší všechny generace.

Jozefína Růžičková a její značka domácích džemů, marmelád a nakládané zeleniny Rose Garden se může honosit medailemi z prestižních světových soutěží už několik let za sebou. Dopřejte sobě i své rodině jedny z nejlepších marmelád na světě, které „na to mají papír“, nyní i v dárkových baleních.

Vybírat můžete ze nepřeberného množství džemů z lokálního ovoce z Prachaticka, odkud Rose Garden pochází, marmelád z vybraných kousků citrusů i skvělé nakládané zeleniny a hub. Na letošním ročníku Great Taste Award, jíž se zúčastnily výrobky z více než stovky zemí světa, medaile dostaly švestka, švestka s arónií, chilli a okurka. „Zakládám si na lokálnosti, vysoké kvalitě surovin a tradičních postupech při jejich zpracování,“ říká o svých výrobcích Jozefína Růžičková. „Mám velkou radost, že hvězdičku získaly už celkem tři moje výrobky ze skvělých švestek z Hoříkovic u Prachatic.“

Cena dárkového balíčku se dvěma džemy se pohybuje 290 do 450 Kč v závislosti na vybraných výrobcích a jejich gramáži, z domácího ovoce jsou levnější, citrusové dražší. Kombinace záleží ale jen na vás!

Višně a mirabelky

Celé kousky višní doplněné hlaďoučkými mirabelkami. Pěkně pikantní džem jako stvořený na dortový korpus pod čokoládový nebo vanilkový krém.

Broskev s levandulí

Úžasné žlutomasé broskve nakrájené na kousky a následně rozmačkané, takže mají ideální džemovou konzistenci, s letní vůní levandule. Oceněno 1 hvězdou na prestižní soutěži Great Taste 2018.

Cena balíčku: 370 Kč

Švestka a arónie

Lahodná švestka se super zdravou arónií, která je pasírovaná, a tudíž se nemusíte obávat peciček. Oceněno 1 hvězdou na prestižní soutěži Great Taste 2022.

Červený pomeranč

Delikátní chuť a vůně červených pomerančů, které jsou ještě o něco zdravější a výraznější než ty klasické. Oceněno zlatou medailí na mistrovství světa v citrusových marmeládách World’s Original Marmalade Awards 2017.

Cena balíčku: 320 Kč

Nakládané houby

Směs hřibu hnědého a lišky nálevkovité v perfektně vyladěném sladkokyselém nálevu s kořením se hodí k masu i sýrům.

Švestky se skořicí

Spojení hoříkovické švestky s kvalitní skořicí v podání Rose Garden získalo ocenění na soutěží Great Taste 2021 i na České chuťovce 2017.

Cena balíčku: 310 Kč

Vše zakoupíte na webu www.dzemyrosegarden.cz.

Čtěte dál …

Fitnutky pro mlsání bez výčitek

Vstoupili jste do nového roku s předsevzetím, že s veškerým sladkým je konec? Vaše lednice a spíž jsou teď plné zeleniny, ovoce a dalších výhradně zdravých potravin. Obáváte se, že pro něco, co potěší nejen vaši duši, tam již není místo? Platforma Fitshaker, která se...

pokračovat ve čtení

Česká republika se vrací na gastronomickou mapu světa – začátkem května se v Praze uskuteční národní kolo proslulé kuchařské soutěže BOCUSE D’OR

Dva teplé pokrmy kompletně připravené během 5 hodin a 35 minut, ideálně 12 kuchařů se svým týmem a 30 porotců, skutečných mistrů gastronomického oboru. A k tomu nezměřitelná dávka emocí, adrenalinu, fantazie a kuchařského umění.  To vše “live” před zraky diváků, v...

pokračovat ve čtení