75 receptů oblíbené food blogerky Markéty Pavleje v luxusním provedení

Jaro, léto, podzim i zima v kuchyni známé a respektované food blogerky Markéty Pavleje alias Kitchenette se otevírá na 176 stranách inspirativní, do detailu propracované kuchařky Kitchenette – Rok v kuchyni. V e-shopu Kitchenette  je v prodeji i s bonusem – vlastnoručním podpisem autorky.

Originální publikace Kitchenette ‒ Rok v kuchyni vychází z oceňovaného food blogu www.kitchenette.cz. Markéta Pavleje na ní intenzivně pracovala déle než rok a na výsledku je to znát. Kuchařka na první pohled zaujme nejen množstvím receptů, ale také atraktivními fotografiemi a food stylingem – vše produkovala sama Markéta ve svém domácím „ateliéru Kitchenette“. Grafické zpracování je dílem uznávaného knižního grafika Martina T. Peciny. Kniha je vytištěna na krásném přírodním papíře s šitou vazbou, s kvalitními látkovými záložkami a pevnými deskami je připravena na časté používání. Bez obav a s radostí v ní tak můžete znovu a znovu objevovat klasické i exotické, sladké i slané pokrmy plné nápadů, nových chutí a ingrediencí.

„Tuhle knížku jsem tvořila opravdu z láskou a plnila jí recepty, které bych sama v kuchařce chtěla najít. Takové ty recepty, které se stanou vašimi rodinnými a budete se k nim stále vracet. Myslím, že se to povedlo, protože s odstupem času od vydání, dostávám často zprávy od čtenářů, že ten a ten recept milují a bez něj už by to nebyly ty pravé Vánoce. Lidi si zamilovali také francouzský jablečný koláč a další..“ říká Markéta Pavleje.

Čtěte dál …