Dvě otázky pro Danu Morávkovou, oblíbenou herečku a módní ikonu

Zeptali jsme se ..., Životní styl

Proč jste se rozhodla spolupracovat právě se společností Alensa.cz?

Dioptrické brýle nosím už od narození syn, do slunečních si nechávám zpravidla zabrušovat sluneční dioptrickou čočku. Mám ráda výrazné a zajímavé obroučky. Proto když mne Alensa.cz oslovila ohledně spolupráce, neváhala jsem a jsem moc ráda, protože nám spolupráce funguje i z pohledu lidské chemie. Od počátku jsem chtěla mít svou kolekci. To, že limitovaná kolekce brýlí Crullé by Dana M., jsem dostala jako dárek nedávným kulatinám a má radost byla o to větší, když jsem zjistila, že 20 % z prodeje půjde na pomoc dětem se zrakovou vadou, konkrétně  na Společnost pro ranou péči.

Jaké brýle jsou Vaše nejoblíbenější?

Můj nejoblíbenější tvar brýlí jsou jednoznačně cateye nebo-li kočičí, ať to říkáme česky. Sednou nejen mě, ale téměř každé ženě. Navíc dokonale podtrhnou ženskou krásu, zvýrazní rysy a doplní jakýkoliv outfit. Právě proto je má kolekce složena právě z takovýchto brýlí.

Čtěte dál …

Úpal, alergie, průjem i nachlazení z klimatizace. Na péči o zdraví nezapomínejme ani během dovolené – řadu potíží lze řešit na dálku.

Léto přeje cestování. Aby se však z vysněného odpočinku nestala noční můra, je důležité nepodceňovat ani běžné zdravotní potíže. Mít své zdraví pod kontrolou a zároveň neztrácet drahocenný čas sháněním lékaře není přitom nic složitého – ani na dovolené. Pomoci může...

pokračovat ve čtení