Zima se stále hlásí o slovo. A co na to mazlíčci?

Na trhu s potřebami pro domácí mazlíčky je k dispozici celá škála skvělých vychytávek, které vám a vašemu společníkovi pomůžou zvládnout zimu bez zbytečných starostí a nemocí. Nenechte své miláčky na holičkách a pořiďte jim teplou bundičku, pohodlný pelíšek nebo vitamíny na podporu imunity.

Scruffs Chester Box Bed

Venku prší, je zima a do toho fouká silný vítr. Zkrátka ideální kombinace, abyste si udělali teplý čaj, vzali oblíbenou knížku a zalezli hezky pod deku. Ale co váš čtyřnohý kamarád? Pro pejsky doporučujeme krásný hnědý pelíšek Scruffs Chester Box Bed. Precizně zpracovaný pelíšek je vyroben tak, aby nabídl vše, co pes od komfortního obydlí očekává. Pohodlí, teplo, měkkou podušku, heboučký potah, klid a soukromí. Kolekce Scruffs® Chester byla vytvořena pomocí bohaté žinylkové tkaniny pro čalounění vnějších stran pelechů. Více informací na spokojenypes.cz.

Hurtta obleček Expedition Parka

Obleček Hurtta Expedition je ideální doplněk pro všechny pejsky, kteří milují pohyb a nehodlají se ho vzdát ani v nepříznivém počasí. Střih nepřekáží ani neomezuje, materiál je hřejivý, neprofoukne a nepropustí vodu .A je ještě lepší! Skvělý střih, stahování límce, vodní sloupec 10 000 mm, reflexní prvky nebo uzpůsobení délky zad. Hurtta Expedition Parka je ten nejlepší parťák do zimy! Více informací na spokojenypes.cz.

Výživový doplněk na podporu imunity

Na rýmičku a nachlazení netrpí jenom chlapi… V chladném počasí můžou velice snadno onemocnět i vaši chlupáči. Tomu můžete předejít podporou jejich imunitního systému. Fitmin Dog Purity posiluje ochranné a regenerační funkce organismu psa a působí na celkové posílení imunity díky použití ß-glukanů a antioxidantů (vitamin E, selen aj.). Více informací na spokojenypes.cz.

Trixie retro pelíšek pro kočky

Pelíšek a škrabadlo v jednom? Tak to je sen každé kočky! Trixie Alicia je funkčním kusem nábytku, který si vaše kočka zamiluje. Retro design spolu se světlými barvami skvěle zapadne do každé domácnosti. Je minimalistický a přesto hravý. V malých rozměrech nabízí vše, co vaše kočka ve svém teritoriu potřebuje. Teplý pelíšek s hebkým potahem, velkou škrabací plochu a vyvýšené odpočívadlo. Více informací na spokojenypes.cz.

LED světelný obojek

Dny se krátí a světla ubývá. Odpolední procházky, na které vyrážíte se svými hafany po práci, už budou za šera nebo rovnou za tmy. Pokud necháváte své miláčky pobíhat bez vodítka, určitě byste měli přemýšlet nad koupit LED světelného obojku, díky kterému zvýšíte jeho viditelnost. Nejen, že předejte zbytečným úrazům, ale také minimalizujete riziko, že se vám hafan zatoulá. Více informací na spokojenypes.cz.

Čtěte dál …