Přírodní svíčka Crystalka “Věčné přátelství” pomáhá

Voňavá svíčka z ekologického sójového vosku s bavlněným knotem v čirém nebo kouřovém skle. Tu nejkrásnější vůni přírody s trochou granátového jablíčka jí dodávají organické esenciální oleje. Svíčka bude krásným vánočním dárkem a navíc její koupí přispějete 49 Kč na spolek PES nejvěrnější přítel, z.s., který pomáhá týraným, opuštěným a nemocným pejskům.

Tato svíčka je vyjádření vděku za přátelství, to opravdové, které trvá navždy. Takové, jaké jsem měla s Iggym, a jaké mám nyní s Ozzym. V mém srdci se budeme už navždy všichni tři společně toulat přírodou ojíněnou ranní rosou.

„Ze srdce děkuji za to, že jste si svíčku koupili a přispěli tím. A pokud svíčku vyfotíte na Instagram, označte prosím fotografii #psisrdce, ať se o spolku dozví více lidí“, říká majitelka Radua crystal.

Sklenku můžeme mýt v myčce a je zabalená v krásném obalus ilustrací od @design_karla.

Cena svíčky ja 690,- Kč včetně DPH. Obsah: 320 ml | průměr sklenky: 8,5 cm | výška: 10,5 cm |.

Více na www.raduacrystal.cz.

Čtěte dál …

Plnou parou do úklidu. Vysavač Bissell CrossWave HydroSteam PET vysává, vytírá i suší a jedním stisknutím tlačítka můžete spustit i čištění párou

Úklid podlah je nikdy nekončící kolotoč. Jedna rodinná snídaně, domácí mazlíček, který právě přišel z venčení nebo prostě jen obyčejný prach, který se zase usadil v rohu podlahy - pro všechny případy je užitečné mít po ruce pomocníka, který podlahu co nejrychleji...

pokračovat ve čtení