Přírodní svíčka Crystalka “Věčné přátelství” pomáhá

Voňavá svíčka z ekologického sójového vosku s bavlněným knotem v čirém nebo kouřovém skle. Tu nejkrásnější vůni přírody s trochou granátového jablíčka jí dodávají organické esenciální oleje. Svíčka bude krásným vánočním dárkem a navíc její koupí přispějete 49 Kč na spolek PES nejvěrnější přítel, z.s., který pomáhá týraným, opuštěným a nemocným pejskům.

Tato svíčka je vyjádření vděku za přátelství, to opravdové, které trvá navždy. Takové, jaké jsem měla s Iggym, a jaké mám nyní s Ozzym. V mém srdci se budeme už navždy všichni tři společně toulat přírodou ojíněnou ranní rosou.

„Ze srdce děkuji za to, že jste si svíčku koupili a přispěli tím. A pokud svíčku vyfotíte na Instagram, označte prosím fotografii #psisrdce, ať se o spolku dozví více lidí“, říká majitelka Radua crystal.

Sklenku můžeme mýt v myčce a je zabalená v krásném obalus ilustrací od @design_karla.

Cena svíčky ja 690,- Kč včetně DPH. Obsah: 320 ml | průměr sklenky: 8,5 cm | výška: 10,5 cm |.

Více na www.raduacrystal.cz.

Čtěte dál …

Vlastní bazény jsou stále populárnější. Náklady na provoz jsou však často v sezóně i přes 5 tisíc Kč za jediný měsíc. Kde lze ušetřit? 

Stále více Čechů si chce užít léto naplno a zároveň se ochladit při horkých letních dnech a rozhodnou se pro pořízení bazénu. Před samotnou investicí do je ale důležité si uvědomit, že nákupem bazénu výdaje nekončí. Provoz totiž není zadarmo. Víte, kolik vás může stát...

pokračovat ve čtení