Knižní novinka „Pomeranian – parťák do nepohody“ pokřtěna za účasti známých osobností

Aktuální knižní novinka autorky Kamily Hübsch s názvem POMERANIAN – parťák do nepohody byla ve středu 9. listopadu pokřtěna v pražské kavárně Radiocafé, za účasti řady známých osobností. Jejími kmotry byly kromě autorky také zpěvačka Petra Černocká, herečky Eva Čížkovská a Simona Prasková, harfenistka Jana Boušková nebo výtvarnice Bára Fišerová. Křest moderoval Jiří Werich Petrášek a na akci nechyběl ani zástupce plemene Pomeranian, pejsek Blue, patřící autorce i další představitelé rasy ve všech barevnách variantách.

Kmotry knize popřály mnoho úspěchů a ocenily, že se konečně na trh dostává chovatelská příručka stále populárnější psí rasy. Zároveň popsaly svůj vztah k pejskům, své chovatelské zkušenosti a mnohdy i komické zážitky a zmínily i to, jakou roli v jejich životech od dětství psi hrají.

Moderátor, herec a bavič Jiří Werich Petrášek dokonce přiznal, že se do Pomeraniana zamiloval a vyžádal si od autorky knihy Kamily Hübsch kontakt na ověřenou chovatelkou stanici, kde by si mohl právě Pomeraniana pořídit.

POMERANIAN – PARŤÁK DO NEPOHODY (Kamil Hübsch)

Knižní novinka autorky Kamily Hübsch s názvem POMERANIAN – parťák do nepohody, je speciální chovatelskou příručkou psího plemene Pomeranian, jedinou svého druhu na našem trhu. Autorka na bezmála 80 stranách knihy představuje nejen stále populárnější psí plemeno Pomeranian, ale především dává svým čtenářům praktické chovatelské rady a tipy a přibližuje specifika chovu. Poradí například, jak pečovat o srst Pomeraniana, jakou péči věnovat jeho drápkům, dentální hygieně, ale i očím a uším. Poskytne rovněž rady, jak psíka nejlépe krmit nebo jak řešit případné nechutenství a odmítání stravy i co do stravy v žádném případě nezařazovat. Stranou nezůstanou ale ani rady, jak na socializaci pejska, jak na základní výcvik nebo třeba, jak zvládat možné zdravotní obtíže a jak se na ně připravit. V knize pochopitelně nechybí ani odpovědi na nejčastější dotazy k chovu, stejně jako historie plemene, doporučení, zda je právě pro nás tato rasa vhodná nebo jak se připravit na příchod nového člena domácnosti a co vše Pomeranianovi před jeho příchodem zajistit. Kniha je zároveň doplněna zhruba 30 autorskými fotografiemi.

Jedinečnou chovatelskou příručku POMERANIAN – parťák do nepohody vydalo nakladatelství AOS Publishing. K dostání na www.aos-knihy.cz.

Čtěte dál …

Jak si postavit kolo (za víkend)

Nakladatelský dům GRADA přichází s přehledným a jasným návodem, jak si sami postavíte kolo. To, že pochopíte, jak se kolo vyrábí a jak funguje, z vás udělá lepšího cyklistu. Jak si postavit kolo (za víkend) Ať už na něm chcete jezdit do práce, na výlety, nebo na...

pokračovat ve čtení