Hody, hody doprovody, dejte balíček vyladěný

Velikonoce jsou oslavou jara a nového života. Zpříjemněte toto období i svým mazlíčkům a dopřejte jim potěšení v podobě balíčku plného dobrot od značky Fitmin. Vyzkoušejte poctivé psí a kočičí kvalitní laskominy z těch nejlepších surovin.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem a jsou obdobím mnoha lidových tradic spojených s vítáním jara a oslavami nového života. Dnes jsou spojovány spíše s pomlázkou, zdobením kraslic či vařením a pečením speciálních pokrmů, na kterých si lidské jazýčky smlsnou. Proč bychom ale neměli dopřát něco výjimečného i našim chlupatým členům domácnosti? „Svým mazlíčkům klidně odměny či speciální dobroty v rozumné míře dopřejte, raději se ale vyhněte těm, na kterých si pochutnáváte vy. Spousta cukru nebo některé druhy koření nemusí udělat dobře ani vám, natož třeba citlivějším psím nebo kočičím žaludkům,“ říká veterinářka a ambasadorka značky Fitmin Kateřina Franková.

Velikonoční balíček pro psy

Dopřejte svému chlupáčovi s příchodem jara něco extra. Fitmin Velikonoční balíček pro psy je plný kvalitních dobrot, které budou vašemu psovi nejen chutnat, ale jsou zároveň prospěšné pro jeho zdraví. V dárkovém balíčku najdete vynikající kapsičky, krůtí masovou konzervu bez obsahu obilovin, obohacenou o vitamíny a minerály nebo masovou vaničku Fitmin for Life, která neobsahuje umělá barviva, aromata, sóju ani jiné GMO. Dárkové balení je doplněno hračkou na zkrácení dlouhé chvíle
a celou řadou skvělých pamlsků Purity Snax. Ty využijete při výcviku nebo jako odměnu za poslušnost. Pochoutky jsou ručně vyráběné, bez použití chemie, soli, cukru nebo přidaného škrobu. Jsou bezlepkové, lehce stravitelné a plné čerstvého masa. Pochoutky se vyrábí pozvolným sušením tak, aby se zachovalo maximum živin. Na své si přijdou i největší psí labužníci, protože balíček obsahuje produkty s jehněčím, krůtím nebo kuřecím masem.

Velikonoční balíček pro kočky

Nevíte, jak potěšit mlsný jazýček vašeho kočičího parťáka? Věnujte mu dárek, který rozveselí jarní dny stejně jako první sluneční paprsky. Ve Velikonočním dárkovém balíčku pro kočky, který pro vaše miláčky Fitmin připravil, najdete kompletní bezobilné krmivo Purity Delicious s bohatým zastoupením čerstvé zvěřiny, ovoce, zeleniny i bylinek na podporu vitality. Dále také krůtí maso ve vývaru Fitmin Purity Alutray, hovězí kapsičku Fitmin For Life a masovou vaničku Menu Meat Mix pro kočky. S těmito limitovanými boxy svým kočkám dopřejete nejen dokonalý zážitek plný chutí z vytříbených ingrediencí, ale také náramnou zábavu s hračkou, která je součástí každého balíčku. S nákupem neotálejte, dostupnost je pouze do vyprodání zásob.

Více z velikonoční nadílky naleznete na stránkách www.fitmin.cz.

Čtěte dál …

Hledáte vhodné místo pro svatbu, oslavu, firemní event, nebo zasloužený odpočinek? Nový unikátní projekt The Old Yard Rychvald vás nezklame.

Hledáte vhodné místo pro svatbu, oslavu, firemní event, nebo zasloužený odpočinek? Zvolte takové, které má historii a ducha, ale zároveň nabízí maximální pohodlí a skvělé zázemí. To vše nabízí Zámek Rychvald, unikátně zrestaurované šlechtické sídlo nacházející se v...

pokračovat ve čtení