Helppes zve na Super den – promoci psích studentů

Už jste byli na psí promoci? Že ne? Pak je nejvyšší čas to napravit. Super den je největší oslavou psích pomocníků v ČR. Jedná se o veřejné promoce psích studentů a jejich slavnostní předávání lidem s postižením. Každý ze psů má patrona či patrony z řad známých osobností. Na této akci se sejdou klienti, jejich dárci, vychovatelé štěňat, podporovatelé a příznivci organizace. Psí studenti nastupují ke své promoci za zvuků tradiční studentské hymny Gaudeamus Igitur a olíznutím promočního žezla slibují, že budou pomáhat svým paničkám a páníčkům tak, jak byli naučeni. Po promocích přebírají klienti své psí anděly z rukou patronů, kteří projekt Pomoc přichází na čtyřech tlapkách zároveň podpoří svým benefičním vystoupením.

Letos se studentská hymna rozezní výcvikovým areálem Helppes v pražském Motole 18. září v 10:00 hodin.  Kromě vystoupení jednotlivých patronů se návštěvníci mohou těšit také na ukázky dovedností psích pomocníků v tradičním i netradičním pojetí. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude využit ve prospěch klientů a projektů neziskové organizace Helppes. 

Čtěte dál …

Stylová i za grilem

Léto je ideálním časem na pořádání grilovaček, posezení s kytarou u ohně a různých zahradních setkání s přáteli a rodinou. Dostali jste pozvání na takovou akci, nebo ji sami pořádáte? Kromě pohodlí ostatních myslete i na to své, a vsaďte na stylový ležérní outfit, ve...

pokračovat ve čtení