Bojujte proti novým testům na zvířatech!


Věděli jste, že 11. března 2022 to bylo 9 let, kdy se EU stala největším kosmetickým trhem bez krutosti? Testování kosmetiky na zvířatech bylo konečně zakázáno, nebo jsme si to alespoň mysleli. Místo oslav musíme čelit požadavkům evropských úřadů pro chemické látky na nové testy na zvířatech pro ingredience používané v kosmetice.

Slib, že v Evropě již zvířata nebudou trpět a umírat kvůli kosmetice, byl porušen.

Loni v srpnu zahájila koalice skupin na ochranu zvířat, včetně Humane Society International/Europe, Evropskou občanskou iniciativu „Zachraňte kosmetiku bez krutosti – zavažte se k Evropě bez testování na zvířatech“, vyzývající Evropskou komisi, aby: Chránila a posílila zákaz testování kosmetiky na zvířatech. Zrušila nové požadavky na testování na zvířatech. Modernizovala vědu. Do 31. srpna 2022 potřebujeme shromáždit 1 milion ověřených podpisů od občanů EU, abychom si od Evropské komise vynutili smysluplnou odpověď. Potřebujeme Vaši pomoc.
 
Petice
PODEPSAT PETICI
Ve Lush bojujeme proti testování na zvířatech již více než 25 let – kdysi jsme si mysleli, že v roce 2022 už bojovat nebudeme muset. Tato petice je pouze prvním krokem, mějte oči na stopkách a očekávejte další akce v příštích měsících.  
Zajímá vás, jak Lush aktivně bojuje proti testování na zvířatech? Přečtěte si o tom více zde.
 
Zvířata na Vás spoléhají, děkujeme za Vaše úsilí a oddanost.

Čtěte dál …