Prozkoumejte zajímavé kouty České republiky. Navštivte zámek The Old Yard Rychvald nedaleko Ostravy

Už vás nebaví cestování k moři, několikadenní přesuny a náročná aklimatizace? Vsaďte letos na dovolenou v  České republice! I u nás najdete spoustu zajímavých míst, která stojí za to vidět a navštívit. V naší domovině můžete strávit celou dovolenou, ale na zajímavý a osvěžující výlet vám stačí i pouhých pár dnů. A to je velká výhoda.

Zavítejte na severní Moravu

Máme pro vás skvělý tip! Prozkoumejte tentokrát severní část Moravy a navštivte Zámek The Old Yard Rychvald. Zámek se nachází v Rychvaldu, pouhých pár kilometrů od Ostravy. Je to místo s jedinečnou atmosférou, kde najdete klid, odpočinek, soukromí a kouzelnou okolní přírodu. Místo je ideální pro pobyt s rodinou, pro romantiku ve dvou, i pro dámskou jízdu kamarádek, které vždy toužily strávit pár nocí na opravdovém zámku. Unikátně zrestauruované šlechtické sídlo má bohatou historii, která sahá až do 16. století.

Dopřejte si odpočinek a skvělé služby

Zámek nabízí služby 4* hotelu. Užijete si zde skutečně autentickou zámeckou atmosféru, všechny pokoje jsou zařízeny odborně zrenovovaným starožitným nábytkem. Skvělou snídani si vychutnáte v zámecké restauraci, zasloužené chvíle relaxu si užijete v překrásné zámecké zahradě, kterou zdobí i jezírko s lekníny. Pro večerní posezení u skleničky můžete využít zámecká sklepení. Milý personál vám také rád udělá prohlídku zámku.

Pokud budete chtít trochu rozptýlení, vyrazte na výlet. V blízkém okolí najdete spoustu zajímavých míst. Zajeďte se podívat třeba do Ostravy, která už dávno není jen městem havířů. Za shlédnutí rozhodně stojí i národní kulturní památka Dolní oblast Vítkovice. Tradiční výletní místa jsou třeba ostravská ZOO nebo Aquacentrum Bohumín.

Skvělé místo pro svatby

Zámek je také ideálním místem pro svatby, nejrůznější oslavy a firemní eventy. Zážitek pobytu na zámku můžete ale také darovat a využít tak dárkový poukaz.

Zámek Rychvald je chráněn jako kulturní památka České republiky. Více informací a kontakt najdete na webových stránkách www.old-yard.com.

Čtěte dál …