Novinka z Levandulového údolí: BIO esenciání olej z Levandule Chodouňské pro přímou aromaterapii

Kosmetika, VýletyLevandule lékařská je tisíciletí považována za opravdový zázrak. Pokud je navíc v BIO kvalitě a s láskou opečovávaná jako ta v Levandulovém údolí v Chodouni, jejími blahodárnými účinky si můžete být jisti. BIO Levandule Chodouňská je přírodní antidepresivum i sladidlo, obsahuje vysokou dávku antioxidantů, antibiotik a antiseptik z čisté přírody. Napomáhá k posílení imunity nebo zlepšení přirozeného fungování nervového i trávicího systému. Využívá se při bolestech a problémech žaludku, při migrénách, úzkosti, nespavosti apod. Díky tomu, že byliny rostou na bývalých vápencových mořích, je BIO Levandule Chodouňská obohacena také o minerály. Podle prvních výsledků klinické studie se navíc ukazuje, že stresové prostředí se zimními mrazy a silným větrem, který vane v Levandulovém údolí po celý rok, napomáhá BIO Levanduli Chodouňské produkovat vysoce účinné biodynamické látky.

Esenciální olej z BIO Levandule Chodouňské

Pozitivní účinky modrého zlata z Levandulového údolí můžete vyzkoušet také v novince – Esenciálním oleji z BIO Levandule Chodouňské.

Produkt vznikl díky velké poptávce zákaznic, i když primárně jsou výrobky z BIO Levandule Chodouňské vzhledem k obsahu vzácných terpenů, léčivých flavonoidů i minerálů určeny pro vnitřní použití. Tento za studena lisovaný esenciální BIO levandulový olej je však dokonale předurčen pro přímou terapii přes tepny na předloktích a spáncích.

Užijte si jedinečné účinky esenciálního oleje přímo v Levandulovém údolí

Blahodárný pobyt v čistém přírodním aroma domečku v Levandulovém údolí přispívá ke zklidnění nervů, podporuje správnou funkci lymfatického i endokrinologického systému a povzbudí imunitu.

Po aplikaci BIO esenciálního oleje z Levandule Chodouňské na tepny a spánky můžete popíjet BIO levandulový čaj nebo BIO levandulovou harmonizovanou vodu a nerušeně relaxovat v pohodlných křesílkách. Vaším krevním řečištěm poputuje léčebná esence BIO Levandule Chodouňské. Mysl se zklidní, dýchací systém očistí.

Účinky aromaterapie lze umocnit také spojením s hydroterapií a koupelí nohou s hydrolátem z BIO Levandule Chodouňské.

Více na www.levanduloveudoli.cz.

Čtěte dál …

Dopřejte si v létě nekonečnou záplavu energie a sebevědomí! Amway přináší novinky, které vám pomohou zářit uvnitř i navenek.

Letní sezóna je pro mnohé ztělesněním sluncem zalitých dnů, dlouhých teplých večerů a zábavy s rodinou a přáteli. Během léta se často sejde tolik aktivit, že nevíme, co dřív. Společnosti Amway Česká republika a Slovensko nyní přináší novinky, díky kterým stihnete...

pokračovat ve čtení

Kosmetické tipy jako z rozkvetlé louky

Milujete ten pocit, když si lehnete na čerstvě rozkvetlé louce? Možná se ale nedostanete do přírody tak často, jak byste si přáli. Nebo máte sice rádi vůni květin, ale jste silní alergici a jen pomyšlení na procházku vysokou trávou je pro vás noční můra. Naštěstí si...

pokračovat ve čtení