Lazebnice z Ráje Věra Jindrová zavítá do Levandulového údolí a těší se na vás

V sobotu 9. dubna od 10:00 do 17:00 hodin se můžete v Levandulovém údolí v Chodouni ve středních Čechách setkat se vzácným hostem, paní Věrou Jindrovou, „Lazebnicí z Ráje“. Celý den bude spolu s týmem Levandulového údolí k dispozici zájemcům o oblast celostní péče o pokožku. Dozvíte se, jak efektivně řešit problémy s pletí, atopické ekzémy, akné, lupus či alopecii.

Své tělo a mysl můžete povzbudit také procházkou v čisté přírodě po vápencových mořích, na nichž je BIO Levandule Chodouňská vysázena a které jí dodávají množství minerálů a dalších cenných látek. Ochuzeni nebudete ani o vyhlášené gastronomické požitky Levandulového údolí v podobě dobrot z českého kalendáře ze surovin z volných chovů a okolních farem, výtečných koláčů, salátů, BIO čajů, levandulového prosecca nebo BIO levandulového sektu. Pokud jste ještě neokusili naši novinku, levandulové pivo vyrobené ve spolupráci s věhlasným Pivovarem Matuška, máte ideální příležitost.

Věra Jindrová, Lazebnice z Ráje

Vystudovaná zdravotní sestra vyrůstala v prostředí léčitelů a léčitelek, jako např. Boženy Kamenické, faráře Ferdy i vlastní babičky, kde se léčitelství prolínalo s medicínou. Vzdělání v oboru čínské medicíny, celostního přístupu k lidem a přírodních léčebných postupů získávala od dětství přítomností při léčbě nemocných mezi svými „tetami“ i prostřednictvím samizdatově vydávaných publikací. Po pádu komunistického režimu v roce 1989 se vydala za přáteli a spolužáky své babičky do Německa, Rakouska, Francie a Anglie, kde své vzdělání zakončila profesionálními zkouškami, a současně s tím založila v Česku „Lazebnici“. Ve svém kosmetickém salónu se věnuje především klientele s vážnými kožními a zdravotními problémy. Zároveň je odbornou garantkou akreditací v oboru kosmetička.

Spolupráce s dr. Brigitte Kettner a Helenou Neumannovou z Levandulového údolí

Díky jejím dlouholetým zkušenostem, mimořádným znalostem a skvělým výsledkům si ji jako odbornou konzultantku vybrala přímo dr. Brigitte Kettner, celosvětově známá dermatoložka.

Vzhledem k tomu, že Věra Jindrová vnímá péči o zdraví člověka a moc bylin stejně jako Helena Neumannová, zakladatelka a majitelka Levandulového údolí, bylo jasné, že si obě dámy budou rozumět. Došlo také k přímému propojení s paní dr. Kettner, kterou zaujaly výsledky výzkumů a biodynamické látky obsažené v BIO Levanduli Chodouňské. V současnosti proto spolupracuje Levandulové údolí také na nové kosmetické řadě s BIO Levandulí Chodouňskou právě pro tuto významnou osobnost světové dermatologie.

Zdroj: Levandulové údolí

Více na www.levanduloveudoli.cz.

Čtěte dál …