Horský resort Dolní Morava vás zve na MAGIC SKY s nebeským programem pro celou rodinu

Dopřejte si jedinečný večerní zážitek! Naposledy v této letní sezóně už v sobotu 19. 8. Čeká vás noční procházka po nejdelším visutém mostě na světě Sky Bridge 721, osvětlená Stezka v oblacích pod hvězdnou oblohou, přehlídka nočních ptáků s animačním programem pro děti a živá hudba v panoramatické restauraci Skalka. To vše za naprosto výjimečnou cenu! Nenechte si ujít Magic Sky Night už o víkendu 19.8. na Dolní Moravě.

S dětmi na Magic Sky Night

Pokud vyrážíte s dětmi, určitě doporučujeme vyjet hned první lanovkou nahoru, aby se mohly děti zúčastnit animačního programu Noční ptáci, který startuje ve 20:15 u vchodu na Stezku v oblacích. Děti čeká spousta zábavných úkolů s našimi animátory.

Předpokládaná délka programu 45 – 60 minut.

Jak si návštěvu naplánovat

Pro nejlepší zážitek doporučujeme následující posloupnost aktivit. Na most i stezku se můžete během večera opakovaně vrátit a užít si je při západu slunce i pod noční oblohou. Nejatraktivnější jsou obě místa po setmění a zapnutí večerního osvětlení mezi 22. hodinou a půlnocí.

  1. Procházka po Stezce v oblacích – pozorování západu slunce a zábava pro děti s animačním programem Noční ptáci.
  • Návštěva přehlídky nočních ptáků vedle chodníku vedoucího na Stezku v oblacích.
  • Poslech živé hudby v panoramatické restauraci Skalka s možností objednání občerstvení a pití v restauraci.  
  • Noční procházka na osvětlený Sky Bridge 721 (na konec mostu a zpět) nebo na osvětlenou Stezku v oblacích s hudbou – pro nevšední zážitek nejlépe až po úplném setmění.
  • Až si užijete vše do sytosti, vyrazte zpět do údolí, a to nejpozději o půlnoci.  

Provoz lanovky

Lanovka vás dopraví nahoru i dolů v každou celou hodinu.

Předprodej vstupenek i nejlepší letní zážitky hledejte na www.dolnimorava.cz

Čtěte dál …

Zámek Dobříš zve na tradiční vánoční trh s lokálními produkty, dekoracemi a občerstvením, 9. 12. od 11 do 19 hodin

Pohodovou a neuhoněnou předvánoční atmosféru v nákupním centru nenasajete. Na čerstvém vzduchu, s dobrými pochoutkami a v pohádkovém prostředí rokokové památky ale určitě ano. Zámek Dobříš připravuje na 9. prosince tradiční a návštěvníky oblíbený vánoční trh. Nádvoří...

pokračovat ve čtení