Společnost Ensana přidává do svého portfolia další destinaci

Ensana, vedoucí evropský provozovatel lázeňských hotelů, přidává do svého portfolia destinací další nový lázeňský hotel. Aquahouse Hotel & Spa, který se nachází v historicky prvním letovisku u Černého Moře, bulharském letovisku Sts. Constantine & Helena. Bulharsko se tak přidává k dalším prémiovým lázeňským destinacím, jakými jsou Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Řecko (otevření hotelu 2025/2026) a Velké Británie, které patří do skupiny Ensana.
”Jsme velice rádi, že můžeme působnost naší značky rozšířit o Bulharsko, které se pyšní bohatou lázeňskou tradicí sahající až do starověkého Řecka,” říká Frank Halmos, CEO společnosti Ensana. Společnost převezme management populárního hotelu Aquahouse k 1. říjnu letošního roku a obohatí ho o své rozsáhlé zkušenosti z provozování lázeňských hotelů a expertízu v oblasti lázeňských programů kombinujících unikátní přírodní zdroje a lékařskou expertízu.
“Jsme nadšeni, že můžeme oznámit naše spojení se značkou Ensana. Umožní nám nabízet unikátní služby, jejichž cílem je zlepšování zdravotního stavu našich klientů, prevence chorob, unikátní léčebné programy a prémiové služby. Spojení je součástí naší strategie, která má za cíl udělat z našeho resortu místo, kam budou hosté za našimi službami přijíždět po celý rok. V jejich středu stojí unikátní přírodní zdroje a expertíza Ensany, které společně vytváří unikátní koncept
dostupný pouze zde,” říká Lyubomir Stamboliyski, obchodní a marketingový ředitel, Sts. Constantine & Helena resort.
Hotel Aquahouse byl otevřen v roce 2012 a svým hostům nabízí ubytování ve více než 400 stylově a moderně zařízených pokojích a apartmánech s výhledem na Černé moře. Hotel nabízí široký výběr lázeňských, wellness a beauty procedur, které využívají hlavně zdejší minerální vodu. Ta je pro své léčebné účinky využívána už po staletí.
Aquahouse nabízí také možnost využít několik vnitřních a venkovních bazénů a termální zónu se saunami a párou. Místní minerální voda má teplotu 46 stupňů Celsia a využívá se hlavně pro prevenci a úspěšnou léčbu kardiovaskulárních onemocnění, problémy s endokrinním a nervovým systémem nebo s pohybovým aparátem. Léčivé účinky minerální vody také pomáhají s celkovou prevencí a celkovou péčí o zdraví.

Čtěte dál …

Zpátky do školy… i v lázních

Začíná podzim a s ním se neodmyslitelně pojí návrat dětí do školních lavic. Málokteré rodiče by proto napadlo, že je pro dítě právě podzim a zima ideálním časem, kdy navštívit lázně. „V zimních měsících mohou malí pacienti uniknout z měst, kde je dusí smog, sem do...

pokračovat ve čtení