Novinky od Annabelle Minerals. Pleťová séra i v miniaturním provedení.

Nová pleťová séra Annabelle Minerals, která byla speciálně vyvinuta pro urychlení regenerace, rozjasnění a vyhlazení pokožky obličeje jsou k dostání i v mini provedení.

Vyzkoušejte tři pokročilá séra Annabelle Minerals pro komplexní péči o pleť. Sada SKIN MUST HAVES je určena k testování, na cesty nebo jako skvělý dárek.

Sada SKIN MUST HAVE obsahuje miniatury o obsahu 3 ml. V lahvičkách s pipetami najdete sérum s vitamínem C Glow Juice, niacinamidové sérum Clarity Juice a retinolové sérum – Repair Juice.

Sada SKIN MUST HAVE – cena 259 Kč

Trojitá odpověď na otázku: „Co vaše pleť potřebuje?“. Sada miniatur tří inovativních sér Annabelle Minerals je porcí aktivních látek, které promění vaši pleť. Vyberte si to pravé pro vaši pleť.


GLOW JUICE – sérum s 20 % vitaminu C, kyselinou ferulovou, vitaminem E a quercetinem. Má silné antioxidační vlastnosti a působí proti stárnutí. Obnovuje jas a pružnost pokožky. Posiluje, hydratuje a vyživuje.  Ideální je k rannímu použití.


CLARITY JUICE – sérum s 5 % niacinamidem, acetyl glukosaminem, pupečníkem asijským a bioferment rýže. Posiluje ochrannou bariéru pokožky, redukuje zarudnutí a silně hydratuje. Zklidňuje záněty a snižuje viditelnost kožních pórů. Podporuje regeneraci pokožky, zpomaluje proces stárnutí. Ideální je k večernímu použití.


REPAIR JUICE – sérum s 0,3 % retinolem, výtažky z vojtěšky, protěže a kmenových buněk orchidejí. Obnovuje, vyhlazuje a vyrovnává strukturu pleti. Jemně působící účinné ošetření předcházející stárnutí pleti s jemnou exfoliační schopností. Odstraňuje nedokonalosti a dodává pleti mladistvý vzhled. Ideální je k večernímu použití.


V závislosti na účincích, kterých chcete dosáhnout, můžete použít jedno sérum nebo všechna. Nezapomeňte použít Clarity Juice a Repair Juice ve své večerní péči. Glow Juice používejte ráno a při použití séra s účinnými látkami nezapomínejte na krém s vysokým SPF filtrem.
Zařaďte sérum Annabelle Minerals do své péče o pleť a sledujte, jak se vaše pleť proměňuje.

Čtěte dál …

Jak si správně sbalit batoh na letní výlety

Pokud patříte k těm, kteří balením zavazadla tráví skoro více času než na následném výletě či dovolené, jistě oceníte tipy na to, jak správně batoh zabalit, ušetřit místo a správně rozložit váhu zavazadla. Je před námi období letních výletů, na které vyrážíme...

pokračovat ve čtení