Nezbytná výbava pro outdooristy, výletníky, táborníky, turistů a zkrátka všechny, kteří se těší na letní dobrodružství

LEATHERMAN SIGNAL

Dostat se do situace, kdy jde doslova o život, není nic složitého. Stačí zabloudit v lese, ztratit se kdekoli v přírodě. V tu chvíli budete rádi za jakoukoli pomoc. Leatherman SIGNAL jich přináší rovnou devatenáct. Mezi devatenáct nástrojů nového outdoorového speciálu SIGNAL, které vám pomohou nejen ve chvíli nouze, patří křesadlo s diamantovým škrtátkem, s jehož pomocí si velmi snadno rozděláte oheň, signální píšťalka pro komunikaci s okolím, karabina na zavěšení, ale také nůž s kombinovanou čepelí, kladivo, šídlo, sada otvíráků a šroubováků a samozřejmě tradiční multifunkční kleště. V atraktivním žluto-černém těle se skrývá možná záchrana vašeho života, se kterou by vás nemělo už nic překvapit.

25 LET ZÁRUKA!

Doporučená cena: 3990,-Kč

www.savetheday.cz

LEATHERMAN SKELETOOL

Leatherman SKELETOOL zaujme na první pohled. Nevšední design je propojen s účelností a díky odlehčovacím otvorům váží tento sedminástrojový multiool pouhých 142 gramů, což mu nijak neubírá na funkčnosti a extrémní odolnosti. To ocení zejména horolezci, ale i cestovatelé, kteří počítají každý gram hmotnosti navíc a potřebují se spolehnout na rychlé a kvalitní nářadí. Tělo z nerezové oceli je vyplněno hliníkovou vložkou, nůž s kombinovanou čepelí lze snadno otevřít jednou rukou. Tradiční multifunkční kleště jsou dále doplněny o sérii šroubováků a otvírák na láhve. Díky kvalitní karabině můžete multitool jediným pohybem připnout za opasek či na batoh. Stane se tak stylovým pomocníkem, kterého budete mít po ruce v každé situaci.

25 LET ZÁRUKA!

Doporučená cena: 2490,-Kč

www.savetheday.cz

LEDLENSER NEO 1R – čelovka pro běžce

Lehčí, menší, rychlejší: nová řada Ledlenser NEO vám poskytuje dokonalé osvětlení i pro velmi rychlé aktivity jako je běh.

Běžecká čelovka LEDLESNER NEO1R kombinuje minimalismus s překvapivě vysokým výkonem. Tato ultra-kompaktní čelovka se vejde do každé kapsy a osvědčí se jako všestranný, sportovní společník poskytující kvalitní osvětlení na krátkou i delší vzdálenost.

Moderní vzhled, naklápěcí hlavice, dodatečné červené světlo a praktický magnetický systém nabíjení – to vše nabízí moderní běžecká čelovka LEDLENSER NEO1R.

 • Ultralehká (39 g), ale výkonná (250 lm) čelovka
 • Perfektní světelný výkon pro rychlé sportovní aktivity kombinuje osvětlení na krátké i dlouhé vzdálenosti
 • Dodatečné červené světlo funguje jako signální světlo i neoslňující světlo pro orientaci v terénu
 • Minimalistická reflexní čelenka poskytuje vysoký komfort a dokonale sedí na hlavě
 • Rychlé a snadné nabíjení baterie pomocí magnetického nabíjecího systému
 • ZÁRUKA 7 LET!

obsah balení: svítilna LEDLENSER NEO 1R, nabíjecí akumulátor, magnetický nabíjecí kabel

doporučená cena: 1190,-Kč

www.savetheday.cz

LELENSER HM 5 – čelovka pro každou situaci  

Kompaktní dobíjecí čelovka s výkonem až 400 lm a dosvitem na vzdálenost 180 m je vybavená nově magnetickým dobíjením a červeným světlem. Zároveň je možné akumulátor zcela nahradit tužkovými bateriemi a být tak vždy vybaven dostatkem energie. Díky inovativnímu systému uchycení přeměníte čelovku jen několika jednoduchými pohyby na multifunkční ruční svítilnu. Tu si můžete pomocí klipubezpečně připnout na oblečení, na opasek či na batoh.
Patentované technologie Ledlesner, jako je Advanced Focus System, Rapid Focus či Smart Light Technology, vám zaručí tu nejvyšší kvalitu osvětlení.

ZÁRUKA 7 LET!

Doporučená cena: 1290,-Kč

www.savetheday.cz

GOAL ZERO GUIDE 12 KIT

Lehký a přenosný systém určený pro dobíjení tužkových baterií ze slunce na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny. Buďte nezávislí na zásuvkách, užijte si výpravu mimo civilizaci na sto procent!

Obsah balení:

 • Guide 12
 • Nomad 5 Solární panel
 • 4x AA Baterie (NiMH dobíjecí)
 • USB-A To USB-C dobíjecí kabel
 • AAA adaptér na baterky (AAA baterie nejsou součástí balení)

Doporučená cena: 2390,-Kč

www.savetheday.cz

GOAL ZERO YETI 200X

Kompaktní a ultra lehký záložní zdroj energie s lithiovou baterií je konstruován především na cesty, kdy je potřeba zdroj přenášet. Moderní design je odolný, uzpůsobený snadnému transportu a velmi intuitivnímu ovládání. Powerpack Yeti 200X je vybaven nejmodernější technologií dobíjení, a je vybaven porty na velmi rychlé dobíjení el. zařízení (mobily, laptopy, tablety…) přes USB-C.  Zařízení lze dobíjet ze zásuvky, přes auto-nabíječku, ale samozřejmě také z kompatibilních solárních panelů Goal Zero. S kapacitou 187Wh dobijete například 20x smartphone, 5x tablet, 4x laptop nebo budete 10 hodin napájet menší přenosnou lednici. Buďte nezávislí na zásuvkách a elektrických rozvodech!

Doporučená cena: 8990,-Kč

www.savetheday.cz

WILEY X ACTIVE 6

Nová série brýlí Wiley X Active 6 v sobě snoubí eleganci a styl vhodný pro každodenní nošení spolu se špičkovými technologiemi Wiley X. Mezi ně patří čočky CAPTIVATE, které Vám díky zcela převratnému vykreslování barev umožní úplně „nový pohled na svět“, prakticky nerozbitné materiály a konstrukce odpovídající balistickým normám. Díky nim poskytnete očím nejen maximální komfort, ale i bezpečí. Už žádné kompromisy mezi designem a funkčností!

Doporučená cena: od 4990,-Kč

www.savetheday.cz

Čtěte dál …

Připravte se na letní dobrodružství s novými míchanými drinky v plechovkách od STOCKU – Mojito, Cuba Libre nebo Gin & Tonic

Jste ready na léto? A jste ready na drink? Se začínajícím létem přináší společnost STOCK Plzeň-Božkov další tři nové osvěžující „ready-to-drink“ nápoje v plechovkách, které navazují na úspěšné a oblíbené portfolio RTD drinků. A které příchutě to jsou? Božkov Republica...

pokračovat ve čtení