Navštivte nejvyhledávanější dubajské atrakce již tuto zimu díky speciální nabídce Emirates

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě a hlavní partner světové výstavy Expo 2020 v Dubaji, připravila pro letošní zimní sezónu tři speciální nabídky pro své zákazníky, kteří plánují navštívit Dubaj. Společnost se těší, že zákazníkům pomůže zajistit nezapomenutelný zážitek v jedné z nejoblíbenějších destinací na světě.

Ať už se do Dubaje vracíte nebo plánujete město navštívit poprvé, cestující Emirates mají možnost využít zdarma tři zcela nové nabídky vztahující se k návštěvě nejznámějších a nejoblíbenějších dubajských atrakcí:

  • Vyhlídka At the Top ikonické budovy Burdž Chalífa: Prohlédněte si Dubaj z vrcholu nejvyšší budovy světa a užijte si panoramatický výhled na celé město od úžasných pláží až po ikonický dubajský přístav. Tato vstupenka zdarma je prodloužena pro návštěvy vyhlídky od 22. listopadu 2021 do 31. října 2022.
  • The Boardwalk vedle tančící Dubajské fontány: Zcela nová promenáda The Boardwalk umístěná v blízkosti Dubajské fontány umožňuje návštěvníkům užít si hudební
    a světelnou show na budově Burdž Chalífa.
  • The Views Observatory v hotelu Emaar Sky View Hotel: Nenechte si ujít skywalk s proskleným dnem v hotelu Emaar Sky View Hotel, návštěvníci mají jedinečnou příležitost prohlédnout si panorama Dubaje v adrenalinových podmínkách.

Zákazníci Emirates mohou tuto jedinečnou nabídku využít při rezervaci svých letů  zde. Nabídka je dostupná pro všechny cestující, kteří si zarezervují zpáteční letenku do Dubaje v jakékoli letové třídě mezi 30. listopadem a 20. prosincem 2021 pro cesty uskutečněné mezi 1. prosincem 2021
a 31. březnem 2022.** Nabídka je také k dispozici prostřednictvím zúčastněných cestovních kanceláří a prodejních zastoupení Emirates.

Zažijte Dubaj s Emirates

Vedle nových speciálních nabídek mohou cestující se společností Emirates využít také řadu dalších nabídek, díky kterým mohou ušetřit během své návštěvy Dubaje:

  • Celodenní vstupenka Emirates na Expo: Zákazníci společnosti Emirates, kteří cestují do/přes Dubaj kdykoli během doby konání světové výstavy Expo 2020, mohou využít bezplatný celodenní vstup Emirates Expo Day Pass, který je součástí každé letenky zarezervované u Emirates. Pro více informací navštivte tyto stránky.
  • My Emirates Pass – Expo edice: Zákazníci Emirates, kteří cestují do Dubaje nebo přes Dubaj dál do světa mohou kdykoli od 31. března 2020 prozkoumat toto město za výhodné nabídky prostřednictvím My Emirates Pass Expo 2020 Dubai, díky které mají nárok na exkluzivní slevy a výhody u více než 500 maloobchodníků, stravovacích zařízeních a atrakcí, stačí se prokázat palubní letenkou Emirates.
  • Získejte za každou minutu strávenou v Dubaji jednu míli: Zákazníci Emirates mají možnost získat 1 Skywards míli za každou jednu minutu strávenou v Dubaji, a to až do 31. března 2022. Stávající i nový členové věrnostního programu Emirates Skywards, kteří se do tohoto programu zaregistrují do 31. března 2022, mohou využít tuto nabídky a získat tak až 5 tisíc mil. Nabídka platí pro všechny letenky Emirates zakoupené mezi 1. srpnem 2021
    a 31. březnem 2022 pro cesty uskutečněné během světové výstavy Expo 2020 v Dubaji. Nabídka se vztahuje také na lety flydubai označené číslem letu společnosti Emirates (EK).

Návštěva Dubaje

Ať už vyrazíte do Dubaje sami nebo s rodinou, v tomto městě se najde pro každého něco, nehledě na to, zda toužíte prozkoumat město, odpočinout si na pláži nebo se vydat do pouště.

Dubaj patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace na světě, a to především během období zimních měsíců. Návštěvníci mají k dispozici širokou škálu hotelové nabídky, ze které si vyberou všichni turisté bez ohledu na finanční náročnost, stejně tak mají k dispozici širokou nabídku zábavních aktivit, včetně gastro a nákupních možností pro všechny věkové kategorie. Město dále nabízí od sluncem zalitých pláží či „světových nej“ po pohostinnost nejvyšší třídy a nepřeberné množství volnočasové zábavy.

S ohledem na otevírání mezinárodních hranic a uvolňování cestovních omezení se podařilo letecké společnosti Emirates obnovit osobní dopravu do více než 120 destinací, v současnosti aerolinka provozuje také denní lety z Prahy do Dubaje.

Emirates Zákazníci si mohou zarezervovat svou dovolenou v Dubaji, včetně dalších balíčků tematicky zaměřených na Expo 2020, prostřednictvím Holidays.

Cestování s Emirates

Letecká společnost zavedla řadu opatření na zemi i na palubách svých letadel, aby cestujícím poskytla nejvyšší hygienická a bezpečností standardy. Letecká společnost rovněž uvedla do provozu tzv. bezkontaktní cestu s využitím biometrických technologií a bezdotykového odbavení, které v kombinaci s využitím mezinárodních cestovních pasů IATA Travel Pass usnadňují a zpříjemňují zákazníkům cestování letadlem.

Emirates je také lídrem v odvětví v zavádění inovativních produktů a služeb, které odrážejí potřeby cestujících v tomto dynamickém období. Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabídla jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní. Od 1. 12. mají zákazníci možnost využít nabídky covidového pojištění. 

Cestujícím letecká společnost doporučuje zkontrolovat si před cestou nejnovější vládní opatření týkající se cestovních požadavků cílové destinace. Informace o vstupních požadavcích pro mezinárodní návštěvníky a rezidenty Dubaje naleznete zde.

Čtěte dál …

Cestovatelské tipy nejen pro knihomoly

Kniha na dovolené je klasika, bez níž si pobyt u moře, na horách nebo na chalupě už ani nedokážeme představit. Knihy ale mohou být i dobrým vodítkem, jak poznat zajímavá a netradiční místa. Chystáte se na cesty po Evropě? Tady je pár tipů nejen na nejkrásnější...

pokračovat ve čtení

Chystáte se na letní festival, výlet nebo dovolenou? Nezapomeňte přibalit tyto LUSH produkty, které zkrátka musíte mít s sebou!

Bezobalový šampon, řasenka, či pasta na zuby v tabletkách. Vyberte si cruelty-free produkty, které ušetří místo v zavazadle a zároveň nepotřebují zbytečný plastový obal. Výhra pro Vás i pro planetu! OceanBezobalová řasenka395 Kč/ kusNahatá řasenka Ocean vašim řasám...

pokračovat ve čtení

Je cílem vaší dovolené Itálie? Na co si dát pozor na dálnicích? Sami se musíte proaktivně hlásit a platit průjezd na speciálním webu. A také pozor, pokud máte řidičák méně než 3 roky. I na nemalé pokuty za žabky, pantofle či pořizování selfie

Aby byla vaše italská dovolená opravdu nezapomenutelná, je důležité před odjezdem myslet na několik klíčových věcí, jako je cestovní pojištění, povinná výbava, zelená karta a další doklady, které je třeba mít u sebe fyzicky. Rovněž je dobré se seznámit se systémem...

pokračovat ve čtení