Léto v kostce – Eko výbavička na chatu, do kempu, pod stan… i k vodě

Kde si v létě lépe odpočinout než v přírodě? S ekodrogerií a šetrnou kosmetikou TIERRA VERDE můžete brázdit i panenskou divočinu bez obav, že místní fauně a flóře (plus sobě) dopřejete dávku obtížně odbouratelných chemikálií. Přitom nemusíte slevit ze svého pohodlí – parádně se postaráte o sebe i o vaši přechodnou domácnost. A už jste slyšeli o geniálním menstruačním kalíšku? Minimalismus v podání TIERRA VERDE se vám bude líbit.

Z chaty do práce a pak zase na pár dnů pod stan k rybníku. Nebo na výlet na kolech směr rovnou za nosem? Léto se rozběhlo a roztáčí se kolotoč balení a vybalování. S víceúčelovými prostředky z TIERRA VERDE můžete pořádně odlehčit zavazadla. A obsahují pouze čisté suroviny, snadno se odbourávají v přírodě a koupíte je i stáčené nebo sypané do vlastních obalů. Vychutnejte si léto bez zbytečné chemie a zbytečného odpadu.

Myjeme nádobí a čistíme všechno možné

Znáte něco, s čím umyjete nádobí, vypulírujete koupelnu i podlahy, a ještě přeperete polité tričko? My ano – Mytí v kostce patří mezi nej vychytávky TIERRA VERDE. Tato mýdlová kostka je perfektní parťák na cesty. Nikam se nerozlije, nevozíte vodu navíc a pokud řešíte každé deko, můžete si ji naporcovat podle libosti. A ta svěží citrusová vůně vavřínu kubébového…

Pokud chcete v přírodě zanechat opravdu minimální stopu, zvolte univerzální čisticí pomocníky z arzenálu našich babiček – bílý ocet, Biku (soda bicarbona), kyselinu citronovou – nebo trochu exotičtější prášek z mýdlových ořechů. Určitě mrkněte na web TIERRA VERDE, jak tyto šetrné prostředky kombinovat. Třeba bouřlivá reakce octa a sody (čistění prkének nebo mastného dřezu) určitě zaujme i vaše malé asistenty. 

Na dovolenou samozřejmě můžete vzít také specialisty z TIERRA VERDE, kteří vám skvěle slouží i doma. Pokud na chatu nebo do kempu přibalíte gel na nádobí s citrusovou silicí, univerzální čistič na povrchy a pomerančový odmašťovač, máte vystaráno.  

Mytí v kostce s vůní BIO silice vavřín kubébový (papírová krabička 165 g za 229,- Kč)

https://tierraverde.cz/nadobi/rucni-myti-nadobi/myti-v-kostce

Pomerančový odmašťovač – koncentrát (lahev 750 ml za 169 Kč)

https://tierraverde.cz/uklid/cistici-prostredky/pomerancovy-odmastovac-koncentrat

Univerzální čistič na povrchy (lahev 1 l za 149,- Kč)

https://tierraverde.cz/uklid/cistici-prostredky/univerzalni-cistic

Pereme sportovní oblečky

Propocené dresy, špinavé softshellové bundy, plavky od bahna – prací gel na sportovní textil od TIERRA VERDE kombinuje zvýšený prací účinek, maximálně šetrné složení a svěží vůní eukalyptu. Zachovává funkčnost speciálních materiálů používaných na prádlo pro sportovní a outdoorové aktivity a je vhodný i pro praní v ruce.

Prací gel na sportovní textil s BIO eukalyptovou silicí (lahev 1 l za 229,- Kč)

https://tierraverde.cz/prani/praci-prasky-a-gely/praci-gel-sport-bio-eukalyptus

Myjeme sebe

Sprchové gely a šampony od TIERRA VERDE z vás spláchnou pot, sůl i prach cest a zahalí vás do příjemných vůní esenciálních olejů v biokvalitě.

Půjdete přes hory a doly a lahvička se sprchovým gelem je zbytečná zátěž? Sáhněte po tradičním mýdle z Aleppa s vavřínovým olejem. Přirozeně pěstí, hojí a hloubkově hydratuje; umyjete s ním celé tělo včetně obličeje.

Sprchový gel Esence radosti – Pomeranč & Lavandin (skleněná lahvička 230 ml za 169,- Kč)

https://tierraverde.cz/pece-o-telo/sprchove-gely-a-mydla/sprchovy-gel-esence-radosti

Březový šampon na suché vlasy s vůní citronové trávy (skleněná lahvička 230 ml za 179,- Kč)

https://tierraverde.cz/pece-o-telo/sampony/sampon-brezovy-s-vuni-citronove-travy

Tradiční mýdlo z Aleppa s vavřínovým olejem 5 % (krabička 190 g za 129,- Kč)

https://tierraverde.cz/pece-o-telo/sprchove-gely-a-mydla/mydlo-aleppo-5

Vezeme jídlo a pití

Kromě všemožných krabiček jsou fajn i voskované ubrousky a látkové sáčky. Neobsahují žádný plast, mohou vám sloužit celé roky a nezaberou skoro žádné místo. A jídlo se v nich v létě nezkazí tak snadno jako v igelitu. A ještě nepostradatelnou síťovku, která se hodí k vodě i na nákupy – vyhovuje vám spíše verze s krátkým, nebo s dlouhým uchem?

Hustá síťovka z biobavlny s dlouhým uchem – modrozelená (1 ks za 219,- Kč)

https://tierraverde.cz/ekologicka-domacnost/sitovky-na-nakup/sitovka-husta-modrozelena-1-ks

Síťovka z biobavlny s krátkým uchem – limetka (1 ks za 139,- Kč)

https://tierraverde.cz/ekologicka-domacnost/sitovky-na-nakup/sitovka-s-kratkym-uchem-limetka

Sada voskovaných ubrousků S/M/L (1 sada za 449,- Kč)

https://tierraverde.cz/ekologicka-domacnost/pro-svacinu-s-sebou/voskovany-ubrousek-sada-sml

Speciálně pro holky a ženy

Tady můžete ušetřit opravdu hory odpadu. Pratelné kosmetické tampony z biobavlněného sametu jsou úžasně heboučké a na cesty bohatě stačí jeden nebo dva kusy.

Co se týká menstruačních pomůcek, nic ekologičtějšího než kalíšek prostě neexistuje. Na cesty je prostě perfektní a můžete s ním libovolně sportovat i plavat.

Kosmetický tampon pratelný z biobavlněného sametu s froté stranou – velký (2 ks za 89,- Kč)

https://tierraverde.cz/pece-o-telo/kosmeticke-pomucky/tampon-kosmeticky-velky-9-cm-s-frote-stranou-2-ks

Gaia cup – menstruační kalíšek + slipová vložka a čisticí prášek (1 sada za 599,- Kč)                     

https://tierraverde.cz/pece-o-telo/menstruacni-kalisky-a-latkove-vlozky/gaia-cup-menstruacni-kalisek

Pro voňavé léto

Vonné kompozice osvěžovačů vzduchu od TIERRA VERDE zvednou náladu, překryjí nežádoucí pachy a díky BIO rostlinným silicím působí aromaterapeuticky. A věděli jste, že třeba lavandin a citronela přirozeně odpuzují hmyzí nájezdníky?

Osvěžovač vzduchu – Chladivé osvěžení (skleněná lahvička 100 ml za 139,- Kč)

https://tierraverde.cz/uklid/osvezovace-vzduchu/osvezovac-vzduchu-bio-chladive-osvezeni

Osvěžovač vzduchu – Letní romance (skleněná lahvička 100 ml za 139,- Kč)

https://tierraverde.cz/uklid/osvezovace-vzduchu/osvezovac-vzduchu-bio-letni-romance

Ještě více letních kostkovatě geniálních vychytávek najdete na www.tierraverde.cz

O společnosti TIERRA VERDE:

V TIERRA VERDE žijeme změnu, kterou chceme vidět kolem sebe. Naší snahou je inspirovat k pozitivním krokům i ostatní, a tím spoluvytvářet ohleduplný svět.

Naše ekodrogerie z Moravy je díky pečlivému výběru surovin vhodná i pro domácnosti s malými dětmi a alergiky. Nejnižší možnou ekologickou stopu většiny našich produktů potvrzuje přísný mezinárodní certifikát Ecogarantie, který zaručuje i biokvalitu použitých rostlinných ingrediencí (existuje-li) a respektování lidských práv v celém dodavatelském řetězci.

V naší nabídce najdete také šetrnou kosmetiku či bezplastové a zero waste pomůcky pro každodenní péči o domácnost a tělo.

Čtěte dál …