Léto na Dolní Moravě láká na nové trailové trasy nebo 1. narozeniny nejdelšího visutého mostu na světě


Letní sezóna nabízí skvělé příležitosti k objevování hor. Ta nadcházející chystá pro návštěvníky Dolní Moravy samápříjemná překvapení. Novinky i oblíbené atrakce lákají i letos pod Králický Sněžník rodiny, páry i skupiny nadšených turistů. 

V polovině května oslaví své první narozeniny nejdelší visutý most na světě. Zpráva o otevření Sky Bridge 721 obletěla celý svět a stavba se zařadila mezi 50 nejzajímavějších míst z celé naší planety podle amerického magazínu Time. Už jste se po mostě prošli?

Letošní nabídka zážitků se rozrůstá o nové trailové trasy. Černý downhill je určený pro opravdu zkušené jezdce. Má délku 2,1 kilometru, klesání 350 metrů, náročné přírodní pasáže, skoky nebo dřevěný drop o délce 4 metry. Rozrostla se také trasa Selského trailu, která nově nabízí pasáž s bezpečnými terénními překážkami vhodnými pro učení skoků v celkové délce 1,5 km. Dohromady si můžete projet na 27 kilometrů trailů.

Na Dolní Moravu lákají také dlouhodobě oblíbené atrakce. Od Stezky v oblacích, přes Mamutí horskou dráhu až po Mamutíkovy zážitkové parky, které milují všechny děti bez ohledu na věk. Loni vybudovaná Mamutíkova louže s dřevěnými vory si rychle získala pozornost dětí, které propadly řádění na vodě. Pro rodiče jsou tu stinná místa pod korunami stromů blízko občerstvení – protože z parků děti jen tak nedostanete.

Ať už jste cyklisté, adrenalinoví nadšenci, milujete pěší horskou turistiku nebo si prostě chcete jen odpočinout v krásném horském prostředí a nadýchat se čerstvého vzduchu, letní sezóna na Dolní Moravě čeká jen na vás!

Informace o letních zážitcích, otevíracích dobách a nabídku e-shopu najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz

Čtěte dál …

Jak si správně sbalit batoh na letní výlety

Pokud patříte k těm, kteří balením zavazadla tráví skoro více času než na následném výletě či dovolené, jistě oceníte tipy na to, jak správně batoh zabalit, ušetřit místo a správně rozložit váhu zavazadla. Je před námi období letních výletů, na které vyrážíme...

pokračovat ve čtení

Svět sportu rok za rokem na Prima ZOOM

Vydejte se na kouzelnou cestu časem. Ve strhujícím seriálu Svět sportu rok za rokem prožijeme všechny nejslavnější a někdy nervy drásající momenty, které se udály. Veškerá zlatá období v celé jejich kráse a nejzářivějších barvách. Každá epizoda je návrat do historie,...

pokračovat ve čtení