Dopřejte si zážitek na zámku The Old Yard Rychvald. Tentokrát s běžeckými motivátory Soňou a Michalem, autory úspěšného blogu Running2

Také máte svoje oblíbené místo, kam se rádi vracíte, kdykoli můžete? Zažili jste tam úžasnou a nezapomenutelnou svatbu, strávili pár skvělých dnů na firemním školení, nebo na prodlouženém víkendu s jógou. A také si tam pravidelně jezdíte odpočinout s celou rodinou. Víte, že vždy stačí pár dnů a jste opět zrelaxovaní a dobití energií pro každodenní shon.

Právě takovým skvělým místem pro spoustu různorodých aktivit je Zámek The Old Yard Rychvald. Unikátně zrekonstruované sídlo z 16. století leží jen pár kilometrů od Ostravy a nabízí naprostý komfort, zámeckou atmosféru, přírodu, klid, odpočinek a vše potřebné pro vaši oslavu či událost pod jednou střechou.

Na zámku se ale děje opravdu ledacos. Odpočinout a zaběhat si sem přijel i známý manželský běžecký pár Soňa Hrabec Kotulková a Michal Hrabec, kteří působí na platformě Running2.cz. Oba jsou nadšenci do běhání a zdravého životního stylu. Měli dokonce i vlastní běžeckou svatbu! V letošním únoru právě na zámku The Old Yard Rychvald prožili nejenom běžecký, ale hlavně relaxační víkend. Toto místo je hodně blízké zejména Michalovi, protože tu nedaleko, v Orlové Lutyni, prožil celé svoje dětství.

A co Soňa a Michal řekli ke svému pobytu na zámku? „Kromě běhání je naší vášní také cestování, a nemusí to být ani nikam daleko. Oba jsme původem z Moravy. Vždycky, když jsme jeli autem k rodině do Orlové, míjeli jsme v Rychvaldu zámek, který se opravoval. Lákalo nás podívat se sem, což se nám teď splnilo. A musíme říct, že to předčilo naše očekávání. Čekal nás extra milý personál a vymazlené je to  tu do posledního detailu. Nádherné jsou pokoje, kde zapomenete na všechny starosti okolo a jen si to tu užíváte. Krásně si tu odpočinete a nasajete zámeckou atmosféru. Doporučujeme i zdejší zahradu, která bude v jarním a letním období skvělým místem i k meditaci, ke cvičení jógy či strečinku. Okolo zámku jsou krásné trasy i k běhání, a to jak přímo v terénu, tak i po zpevněných cestách. No a pokud bychom se rozhodovali pro nějakou rodinnou oslavu, určitě bychom zamířili sem. Je tu k výběru velký počet prostor – od těch malých, až po fakt velké.“

Dopřejte si pobyt, svatbu nebo organizaci vlastního eventu na zámku The Old Yard Rychvald i vy!

Užijete si služby 4* hotelu, spát můžete dokonce i v posteli s nebesy! Všechny pokoje jsou zařízené odborně zrenovovaným starožitným nábytkem. V zámecké restauraci si ráno vychutnáte skvělou snídani, odpočinek si užijete v krásné zámecké zahradě plné vzrostlých stromů a romantických zákoutí. Večery jsou jako stvořené pro relax s blízkými u skleničky vína v zámeckých sklepeních. Využít můžete vnitřní prostory a sály zámku, i venkovní nádvoří.

Milý personál vám na vaše přání udělá i soukromou prohlídku zámku (a to, vzhledem k zajímavé historii sídla, rozhodně stojí za to), spoustu zajímavých míst nejen pro výlety najdete i v okolí (třeba ostravská ZOO nebo kulturní památka Dolní oblast Vítkovice).

Užijete si zde jakoukoli událost či event! Pro darování zážitku můžete využít i dárkový poukaz. Více informací a kontakt najdete na webových stránkách www.old-yard.com.

Čtěte dál …